Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

26.10.2012

Ślub i wesele Dwojga Włóczykijów - czyli sprawozdanie fotograficzne z najważniejszej uroczystości w naszym wspólnym życiu... :)The English translation will appeare here soon.
Please do not copy our work - photos, films and texts. 
All rights reserved. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)
Wiele osób prosiło i wciąż prosi nas o to, byśmy pochwalili się w blogu naszymi zdjęciami ślubnymi. Byli i są to zarówno fani naszej strony, jak i nasi znajomi, którzy nie mogli wziąć udziału w naszym wydarzeniu, a chcą wiedzieć, co ich ominęło... :) 12.10.2012

Uciekająca Panna Młoda w Uciekajce, czyli wpisów z serii "Miejsca o fajnych nazwach" cz. II [Runaway Bride in the Runaway Country - the article of the "Places with cool names" series]The text of article is written in Polish and English. The English translation can be found at the end of this post.
Please do not copy our photos, films and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)Ponieważ spodobał Wam się nasz pomysł na wpisy ukazujące niezaplanowane wcześniej podróże do miejscowości o fajnych, zabawnych lub nietypowych nazwach (patrz: >>WPIS NR 1: Mała Wieś przy Drodze i Pacanów<<), dzięki Waszym sugestiom postanowiliśmy zrobić całą serię postów tego rodzaju. Dziś publikujemy drugi z nich, dotyczący małej wsi w województwie lubelskim o nazwie UCIEKAJKA. Wieś znajduje się w gminie Ludwin, która należy do bardzo interesującego turystycznie obszaru, którym jest powiat łęczyński. O tym ostatnim opowiemy Wam zresztą troszeczkę więcej w jednym z naszych kolejnych artykułów.

08.10.2012

Nasz Blog został dziś Blogiem Tygodnia w konkursie "Urwiskowa"! :)W ciągu ostatniego weekendu zapowiedzieliśmy na naszej facebookowej stronie, że w najbliższym czasie pojawi się w blogu kilka niespodzianek, które - mamy nadzieję - trochę wynagrodzą Wam nasze kilkutygodniowe milczenie. Pierwszą z tych niespodzianek jest... 

...wyróżnienie, które zdobyła nasza strona w konkursie "Urwiskowa" na Blog Tygodnia! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: