Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

31.01.2013

Hotel Oldtimer - Zöbern, Austria [Autobahnrestaurant & Motorhotel Zöbern, Österreich]The English translation will appeare here soon.
Please do not copy our work - photos, films and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)Należący do sieci Oldtimer hotel w Zöbern odwiedziliśmy zupełnie przypadkowo dwa razy. Najpierw w drodze do Chorwacji, a następnie w drodze powrotnej do Polski. Zatrzymaliśmy się tam na krótki postój, by chwilę odpocząć. Nie nocowaliśmy tam, więc nie możemy się wypowiadać o jakości tamtejszych noclegów czy posiłków w restauracji, ale miejsce to przykuło naszą uwagę ze względu na swoje położenie. 

14.01.2013

21. Finał WOŚP - o tym, jak sportowe serce zabiło na siedleckim lodowisku...The English translation will appeare here soon.
Please do not copy our work - photos, films and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)Taaak, wiemy. Rzadko ostatnio piszemy. Spowodowane jest to dość prostym faktem: nie uniknęliśmy grypy, a właściwie grypopodobnych przeziębień, które nękają nas na zmianę lub jednocześnie od kilku tygodni. Wiedzcie jednak, iż pamiętamy o blogu i od kilku dni selekcjonujemy fotki zrobione podczas podróży do Chorwacji. Nie wiemy tylko, czy wypada publikować te wpisy o tej porze roku, bo zdjęcia te są dość mocno... letnie, co nie pasuje do krajobrazu za oknem. No ale może tak będzie nawet lepiej, bo mamy już dość zimy i chętnie, przynajmniej wirtualnie, przeniesiemy się do ciepłych krajów. Co Wy na to? 

Tymczasem pokażemy Wam pokrótce fotografie zrobione wczoraj na siedleckim lodowisku (przy ul. Prusa 6) i w jego pobliżu, gdzie trwała interesująca akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowana przez Agencję Rozwoju Miasta Siedlce. Z góry przepraszamy za jakość zdjęć - niestety nasz aparat nie robi lepszych niż przeciętny telefon i niewiele możemy na to poradzić... Mamy nadzieję, że nam to wybaczycie. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: