Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

26.04.2013

Militarnie, czyli Włóczykije na wojskowej sesji zdjęciowej Wschodnich Projektów Fotograficznych [Two Gadabout's on military photo session]Guns on our photos are not real. 
These are only replicas of real guns. 
We do not endorse and do not encourage people to use real guns.

The English translation will appeare here soon.
Please do not copy our work - photos, films and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)
W zeszły weekend wzięliśmy udział w kolejnym   wydarzeniu Wschodnich Projektów Fotograficznych, noszącym przeuroczy tytuł: "Jak rozpętałem II wojnę światową, czyli sesja wojskowa wg WPFu". Osoby niewtajemniczone odsyłamy do poprzednich postów dotyczących Wschodnich Projektów Fotograficznych (pisaliśmy o nich wcześniej dość dokładnie tutaj: >>LINK<< i  tutaj: >>LINK<<).

07.04.2013

Poranny i wieczorny spacer po centrum Krakowa [Morning and evening walk around the city center of Cracow, Poland]The English translation will appeare here soon.
Please do not copy our work - photos, films and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)


Dawną stolicę Polski - Kraków - odwiedzamy niestety stosunkowo rzadko, głównie z powodu odległości, którą musimy w tym celu pokonać. W ciągu ostatnich lat zahaczyliśmy o to miasto dwukrotnie, aczkolwiek za każdym razem wpadaliśmy tam zaledwie na parę godzin. Odbyliśmy zatem dwa krótkie spacery po centrum Krakowa - jeden poranny i jeden wieczorny. Przy obu tych okazjach zrobiliśmy trochę pamiątkowych zdjęć, które postanowiliśmy tutaj dzisiaj pokazać. Fotkom, jak zwykle, daleko do ideału (niestety nasz sprzęt fotograficzny nie jest o wiele lepszy od przeciętnego telefonu), ale mimo to mamy nadzieję, że zamieszczone tutaj fotografie przybliżą klimat tego wyjątkowego grodu tym osobom, które - tak jak my - tęsknią do jego ponownego ujrzenia.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: