Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

28.05.2013

[ZAKOŃCZONY] Konkurs Czwarty (turystyczny) z okazji drugich urodzin bloga + Włóczykije na Jarmarku św. Dominika w Warszawie


Please do not copy our work - photos, films and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)


26 maja 2013 roku blog 
"Podróże Dwóch Włóczykijów" 
obchodził swoje drugie urodziny! :) 


Z tej okazji, podobnie jak w zeszłym roku, postanowiliśmy zorganizować mały konkursik dla naszych czytelników. Tym razem będzie to konkurs turystyczny w dwóch odsłonach - pierwszą część KREATYWNĄ ogłaszamy w tym właśnie wpisie blogowym. Drugą część konkursu (z bardzo podobnymi nagrodami jak te poniżej) ogłosimy w tym samym czasie na naszym facebookowym funpage'u. Osoby, które posiadają konta na Facebooku, mogą zatem wziąć udział w obu konkurencjach, mając podwójną szansę na wygraną. Postanowiliśmy w ten sposób uhonorować jakoś naszych facebookowych fanów, ponieważ dotychczas wszystkie konkursy ogłaszaliśmy tylko tutaj.


NAGRODĄ w urodzinowym konkursie kreatywnym jest podróżniczy zestaw:
15.05.2013

Plany na wakacje czas zacząć! :)Please do not copy our work - photos, films and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)


Jako młode małżeństwo borykamy się ostatnio z dość powszechnym wśród większości młodych małżeństw problemem: brakiem pieniędzy. Dzisiaj nie tylko ciężko o pracę, ale i ciężko utrzymać się z tej, którą się ma… Owszem, głodować na razie nie głodujemy, ale niestety nie udaje nam się niczego odłożyć z myślą o jakimkolwiek dłuższym wyjeździe. Dlatego zaczęliśmy szukać różnego rodzaju tanich opcji wyjazdowych, aż w końcu trafiliśmy na niezłą propozycję dla młodych ludzi, którą przygotował portal turystyczny StudenckieWyjazdy.pl (adres strony: http://studenckiewyjazdy.pl/). 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: