Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

22.06.2013

Włóczykije na Mrowisku, czyli IV Zlot Pojazdów Zabytkowych w Siedlcach [4-th Historic Vehicle Rally in Siedlce, Poland]The English translation will appeare here soon.
Please do not copy our work - photos, films and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)

Ostatnio opublikowaliśmy poważny i bardzo długi artykuł, stanowiący podsumowanie wszystkich naszych blogowych tekstów dotyczących Holandii (polecamy: >>LINK<<), więc tym razem, dla odmiany, postanowiliśmy postawić na coś lżejszego... ;) Poniżej prezentujemy zdjęcia, które zrobiliśmy w zeszłą sobotę, 15 czerwca 2013 roku, podczas IV Zlotu Pojazdów Zabytkowych w Siedlcach (woj. mazowieckie). Fotki nie są dobre jakościowo nie tylko ze względu na to, iż zrobiliśmy je kiepskim aparatem, ale również z powodu pogody, która tamtego dnia była nadzwyczaj słoneczna. Słońce było wręcz oślepiające, ale to właśnie dzięki niemu pojawiliśmy się na wspomnianym zjeździe. Postanowiliśmy bowiem wykorzystać tak piękną aurę na przejażdżkę rowerową. Na "Mrowisko" natrafiliśmy po drodze i postanowiliśmy się na moment zatrzymać, by obejrzeć zabytkowe pojazdy. Niektóre z nich wyruszyły wcześniej na podbój miejskich szos, więc na zdjęciach nie można zobaczyć wszystkich aut i motorów, które tego dnia gościły w Siedlcach. Mimo to mamy nadzieję, że fani motoryzacji znajdą w tym wpisie coś dla siebie... Zapraszamy zatem do oglądania naszych fotografii! :)

14.06.2013

Co warto zobaczyć / zwiedzić w Holandii, czyli małe podsumowanie wszystkich naszych artykułów dotyczących tego krajuPlease do not copy our work - photos, films and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)


Obiecywaliśmy to już dawno temu, więc w końcu wywiązujemy się z danej niegdyś obietnicy: ponieważ zakończyliśmy już serię wpisów dotyczących Holandii, pora na podsumowanie. 

W tym tekście znaleźć można zatem informacje odnośnie tego, co i dlaczego naszym zdaniem warto zobaczyć w kraju tulipanów, a także linki odsyłające do wszystkich artykułów opowiadających o wymienionych miejscach (jak zawsze to, co podlinkowane, jest zaznaczone kolorem niebieskim).

Osobom planującym wyjazd do Holandii w najbliższym czasie, polecamy zapoznać się najpierw z pierwszym wpisem dotyczącym tego kraju, jaki opublikowaliśmy w blogu. Został on dzisiaj nieco poprawiony i zaktualizowany. Zawiera garść praktycznych informacji z punktu widzenia turysty oraz kilka ciekawostek: >>LINK<<.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: