Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

18.10.2013

Spacer po malowniczym Szybeniku w Chorwacji [Walk through the picturesque Sibenik in Croatia]The text of article is written in Polish and English. The English translation can be found at the end of this post.
Please do not copy our work - photos and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)


Poprzednim razem zabraliśmy Was w podróż w czasie do wieków średnich, pokazując Wam VIII Jarmark Średniowieczny w Szybeniku (org. Šibenik) w Chorwacji. Dziś proponujemy Wam spacer po tym urokliwym mieście. 


01.10.2013

W mrokach średniowiecza - VIII Jarmark Średniowieczny w Szybeniku, Chorwacja 2012 r. [In the Dark Ages - 8th Medieval Fair in Sibenik, Croatia 2012]The English translation will appeare here soon.
Please do not copy our work - photos, films and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)

Ostatnimi czasy często pisaliśmy o bardziej i mniej zamierzchłej przeszłości. W poprzednim artykule przenieśliśmy się wraz z naszymi Czytelnikami do lat 20. i 30. XX wieku, a nieco wcześniej zawędrowaliśmy nawet w mroki średniowiecza, pokazując Wam nasze stare fotografie z turnieju rycerskiego na Zamku w Liwie. Pomyśleliśmy zatem, że jeszcze na chwilę pozostaniemy "w temacie" i zaprezentujemy Wam zdjęcia przywiezione z podobnej imprezy, na którą trafiliśmy podczas zeszłorocznego pobytu w Chorwacji. Publikację posta planowaliśmy na początek września, by pojawił się w blogu w rocznicę opisywanego wydarzenia. Przejrzenie i wybranie odpowiednich zdjęć zajęło nam jednak o wiele więcej czasu, niż zakładaliśmy, co opóźniło pojawienie się artykułu w blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: