Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

30.11.2015

Jesienne spacery z Włóczykijątkiem - Siedlce jesienią [Autumn walks with our daughter in Siedlce, Poland]Please do not copy our work - photos and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog.
Zanim na dobre przysypią nas zimowe śniegi, postanowiliśmy pożegnać się z Jesienią... Z tej okazji - mała fotorelacja z kilku różnych miejsc, które najczęściej odwiedzaliśmy w ostatnich miesiącach. W 2015 roku Jesień przyszła do Siedlec dość późno, bo dopiero w połowie października. Zaczęliśmy jej szukać podczas rodzinnych spacerów już we wrześniu, ale wtedy miasto było jeszcze całkowicie zielone, a pogoda raczej letnia niż jesienna. Nawet tworzenie bukietów z liści nie było łatwe, bo z trudem udawało nam się znaleźć takie, które już zmieniły barwę. 

05.11.2015

Zdjęcia ze spaceru po Parku w Wilanowie [Virtual tour of the Park in Wilanow (Warsaw, Poland)]Please do not copy our work - photos and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog.
Park w Wilanowie odwiedziliśmy w ostatni weekend września br. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu na dokładne zwiedzenie tego miejsca, ale jakimś cudem zdążyliśmy obejrzeć zarówno sam park, jak i wnętrze pałacu, w ciągu jakichś trzech godzin. Niestety było to zwiedzanie w biegu. Dosłownie: w biegu. Dlatego już na wstępie uprzedzamy, że ktoś, kto chce zobaczyć to miejsce dokładnie, powinien zarezerwować sobie na to o wiele więcej czasu.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: