Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

27.03.2016

Starówka w Poznaniu w trakcie trwania wielkanocnego jarmarku w 2016 roku [Old town in Poznan (Poland) during the Easter fair in 2016]Please do not copy our work - photos and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog.
19 i 20 marca 2016 roku na poznańskiej Starówce odbywał się jarmark wielkanocny, na który się nieco przypadkiem załapaliśmy podczas weekendowego pobytu w tym mieście. Zamiast tworzyć post z życzeniami świątecznymi, postanowiliśmy zatem pokazać Wam dzisiaj nasze fotografie ukazujące centrum Poznania w wielkanocnej szatce. Mamy nadzieję, że Wam się spodobają, choć wyszły dość ciemne, bo gdy przechadzaliśmy się po Starym Mieście, akurat siąpił deszcz i było dość pochmurnie. Zrobiliśmy, co mogliśmy, by nieco rozjaśnić fotki i mamy szczerą nadzieję, że nie wyszły najgorzej... 

23.03.2016

Jarmark wielkanocny na terenie Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie [Easter fair at the National Museum of Agriculture and Food Industry in Szreniawa]Please do not copy our work - photos and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog.
Któż z nas nie lubi wiejskich jarmarków? Te, które wiążą się z rozmaitymi świętami są zawsze najbardziej uroczyste... Na taki właśnie Jarmark wielkanocny natrafiliśmy w weekend 19-20 III w Szreniawie pod Poznaniem. Impreza odbywała się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w kilku budynkach znajdujących się na terenie ogromnego Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego. Zwiedzenie zarówno stoisk targowych, jak i większości pawilonów należących do wspomnianego obiektu, zajęło nam kilka godzin. Przywieźliśmy stamtąd ogromną ilość zdjęć, które postanowiliśmy podzielić na dwie części. Pierwsza z nich, zawarta w tym artykule, ukazuje stoiska jarmarczne oraz fotografie z jednego z pawilonów, w którym można było obejrzeć czasową wystawę utrzymaną w klimacie wielkanocnym. Drugi artykuł ukaże wnętrza pozostałych pawilonów i opowie dokładniej o muzeum. 

15.03.2016

Polecamy Rybnicki Festiwal Podróżników KARAWANA (1-4 kwietnia 2016)Wszystkich wielbicieli podróżowania
zachęcamy do wzięcia udziału
w Rybnickim Festiwalu Podróżników KARAWANAFotograficznie,
z dzikością w sercu, z Masajami, 
w psim zaprzęgu, rowerem, 
wśród dzikich zwierząt, 
w podwodnym zauroczeniu,
w Himalajach, na pustyni, 
w ekstremalnym żeglowaniu...

01.03.2016

Królewski Ogród Światła w Parku wilanowskim - zimowa feeria barw, którą warto zobaczyć! :) [Royal Garden Lights in the Wilanow Park - Winter blaze of color, which is worth seeing! :)]Please do not copy our work - photos and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog.O wspaniałościach Parku w Wilanowie pisaliśmy w blogu już dwukrotnie, prezentując tu jesienią zdjęcia z naszego wrześniowego spaceru po tym miejscu oraz fotografie kwiatowych aranżacji zebranych na Wystawie Prac Dyplomowych Florysta 2015 "Appassionato", która się tam akurat odbywała. Dzisiaj chcieliśmy pokazać niezwykłą sezonową (jesienno-zimową) wystawę, którą można oglądać od kilku lat w czasie od końca października do połowy marca. Wystawa "Królewski Ogród Światła" jest czynna od 24 X 2015 do 13 III 2016 roku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: