Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

26.05.2016

Wyniki Włóczykijowego Konkursu Kreatywnego z okazji 5-tych Urodzin Bloga Podróże Dwóch Włóczykijów + urodzinowe podsumowanie

26 maja 2015 roku blog 
Podróże Dwóch Włóczykijów 
obchodzi swoje piąte "urodziny"! :) 

PODSUMOWANIE

Do chwili opublikowania urodzinowego wpisu, strona doczekała się:

- 149 postów 
(wliczając ten i jeden czekający na publikację w szablonie).
- 2348 komentarzy.
- 287 Obserwatorów (było ich ponad 300, ale Google zrobił w tym roku jakieś czystki i skasował rzadko używane konta, więc kilkunastu wyparowało ;)) 
- 92 Obserwujących w Google+ 
- 2050 Fanów na Facebooku (mamy nadzieję, że z nami pozostaną ;)).
- Ponad 636 416 odsłon.


Tyle zwyczajowego podsumowania.
Teraz pora na wyniki urodzinowego konkursu! :)


21.05.2016

Prace konkursowe zgłoszone w naszym Włóczykijowym Konkursie Kreatywnym z okazji 5-tych Urodzin Bloga - zapraszamy do obejrzeniaPlease do not copy our work - photos and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog.Konkurs polegał na dodaniu kreatywnej pracy konkursowej w dowolny sposób interpretującej tytuł bloga "Podróże Dwóch Włóczykijów". Przyznamy, że do tej pory nie mieliśmy pojęcia, na jak wiele sposobów można podejść do tego tematu! :) Nasi Czytelnicy też pewnie będą zaskoczeni... :D Niektóre prace konkursowe po prostu wbiły nas w fotel. Warto je zobaczyć! :) Będzie to dla nas wspaniała pamiątka na całe życie. Wyniki konkursu można natomiast znaleźć >>TUTAJ<<.

18.05.2016

Kosmetyk, bez którego nie wyobrażam sobie życia w podróży i na co dzień - Seche Vite - Dry Fast Top Coat - recenzjaPlease do not copy our work - photos and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog.


Ten post nie jest sponsorowany


Jeżeli nie wierzysz, że ta maleńka buteleczka utwardzacza widoczna na zdjęciu może tak bardzo ułatwić Ci życie, że odmieni się ono na lepsze - oto recenzja dla Ciebie. Przeczytaj od deski do deski! ;) 

08.05.2016

IX Jarmark św. Stanisława w Siedlcach - fotorelacja z drugiego dnia trwania jarmarku w 2016 roku [Photos from St. Stanislaus Fair in 2016 in Siedlce, Poland]


Please do not copy our work - photos and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog.


IX Jarmark św. Stanisława w Siedlcach odbył się w dn. 6 i 7 maja 2016 roku. Ponieważ na jarmarku gościliśmy już wielokrotnie i kilka razy publikowaliśmy w blogu zrobione podczas tych imprez fotografie, nie będziemy już powtarzać podanych wcześniej informacji. Ciekawskich odsyłamy do naszych poprzednich fotorelacji: >>z 2011 i 2012 roku<<, jak również >>z 2015 roku<<. Tym razem staraliśmy się pokazać głównie to, czego nie zaprezentowaliśmy na fotkach w poprzednich latach (albo nie udało nam się zrobić odpowiedniego ujęcia, albo danej atrakcji jeszcze wówczas nie było). Niektóre ciekawe stoiska i występy można było, niestety, oglądać jedynie w piątek. Nasze fotografie zostały zrobione w sobotę, bo choć w piątek odwiedziliśmy jarmark, to nie wzięliśmy ze sobą aparatu. Mamy nadzieję, że zdjęcia się spodobają, choć były robione w dużym pośpiechu... ;) 

Pozdrawiamy i zapraszamy do oglądania! :)

04.05.2016

Centrum Poznania widziane nocą [Poznan city center at night]


The text of the article is written in Polish and English. You can find a translation below. Please do not copy our work - photos and texts. We wish you a nice virtual tour on our blog.


POLISH:

Poznań odwiedziliśmy w marcu 2016 roku i zostaliśmy tym miastem z miejsca oczarowani. Pierwsze wrażenia opisaliśmy >>TUTAJ<<, przy okazji pokazując zdjęcia poznańskiej Starówki zrobione za dnia. Nie będziemy się zatem powtarzać, a dla odmiany pokażemy dziś fotki zrobione po zmierzchu. W Poznaniu nawet nocą nie brakuje światła i barw. Zachęcamy do zobaczenia tego miasta na własne oczy...


ENGLISH:

We visited Poznan in March 2016. We found it a charming city. We have described our first impressions >>HERE<<. There you can see pictures of Old Town Poznan done for the day. For a change, today we will show photos taken after dusk. In Poznan, even at night there is no shortage of light and color. We invite you to see the city with your own eyes ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: