Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

06.12.2016

Wyniki Konkursu Jesiennego oraz nagrody dla Fanów Roku! :)Please do not copy our work - photos and text. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)
Kochani! 


Przede wszystkim życzymy Wam dzisiaj radosnych, rodzinnych mikołajek! :) Mamy nadzieję, że mile upływa Wam ten dzień. W Konkursie Jesiennym nie dało się nagrodzić wszystkich tym, co sobie wymarzyli, ale sporą część z Was udało nam się obdarować. Mamy nadzieję, że będziecie choć trochę zadowoleni. Przewidujemy, że będą nas uszy piekły przez kolejnych kilka dni, ale każdemu dogodzić się nie da, zwłaszcza że nagroda musi pasować do wieku i płci dzieci, co mocno utrudniało sprawę... Część nagród przyznali sami Sponsorzy, którzy wybrali sobie prace, które chcą uhonorować, sugerując się przede wszystkim tym, kto ich wymieniał w typach nagród, a także tym, która praca im się po prostu spodobała. Resztę dobraliśmy my. 

Żeby było sprawiedliwie, staraliśmy się nagrodzić zgłoszenia, które wydawały nam się albo najbardziej oryginalne, z nietypowym podejściem do tematu, albo najbardziej pracochłonne, albo zwyczajnie najładniejsze wizualnie. Wiadomo, że każdemu podoba się co innego. My lubimy, gdy na zdjęciach jest bardzo kolorowo, wesoło (tzn. dzieci się uśmiechają) lub w jakiś sposób oryginalnie - gdy dana praca wybija się podejściem do tematu od nietypowej strony... Zwracaliśmy też uwagę na tekst, bo konkurs dotyczył pracy kreatywnej, nie musiało to być zdjęcie, wystarczyło napisać coś, co nam się spodoba. Bardzo łaskawym okiem patrzyliśmy też na prace plastyczne zrobione przez dzieci. Sprawdzaliśmy też to, czy podobne bądź identyczne zdjęcie nie brało udziału w innych tegorocznych konkursach jesiennych. Według regulaminu konkursu nie był to warunek udziału w zabawie, ale zaznaczaliśmy na początku, że w pierwszej kolejności nagrodzimy to, czego w innych konkursach nie było. Pewnie wszystkiego nie wyłapaliśmy, ale kilka prac podobnych lub tych samych widzieliśmy na innych stronach. Było jeszcze kilka takich, które bardzo nam się podobały, ale już nie wystarczyło nam nagród rzeczowych... :( Te osoby dostaną jednak nagrodę pocieszenia w formie cyfrowej. Mamy nadzieję, że ucieszycie się nawet z takiej nagrody. Przygotowaliśmy ją specjalnie dla Was.

Wszystkie zgłoszenia ponumerowaliśmy, żeby było wiadomo, ile w ogóle prac wpłynęło na konkurs. Numerki nie oznaczają miejsc, kolejność jest w dużym stopniu przypadkowa (tak, jak nam się większość fotek zładowała na bloga, tak je ustawiliśmy). Nie podajemy nazwisk, by Google Was nie kojarzył konkretnie z tym postem w naszym blogu, ale jeżeli ktoś chce, by jego nazwisko zostało podane nad pracą, to niech da nam znać, a dopiszemy... ;)
Najpierw mała NIESPODZIANKA! :)


No, może nie do końca niespodzianka, bo każdy, kto śledził naszą stronę, ten może pamięta, że już we wrześniu zapowiadaliśmy, że pod koniec roku nagrodzimy najaktywniejszych Fanów strony i bloga. Tak się składa, że te osoby brały udział w konkursie, więc przy okazji wszystkie nagrody postanowiliśmy przyznać jednocześnie. Kilka prac prezentowanych poniżej wyróżniamy szczególnie, bo zostały stworzone akurat przez osoby, które przez cały rok bądź większą część tego roku bardzo aktywnie udzielały się na naszej stronie na Facebooku i/lub w blogu albo na mojej stronie rękodzielnicznej Sklepik z marzeniami. Te osoby dostaną nagrody sponsorowane przez nas, niektóre znane Wam z puli nagród konkursowych (jeśli były wymieniane przez Laureatów w typach nagród), tyle że powiększone o dodatkową niespodziankę za aktywność, inne spoza tej puli.

Nagrody za aktywność otrzymują właściciele następujących prac: 


1. Gosia B.


Kiedy się rozpoczął wrzesień
Zaraz przyszła za nim jesień.
Pełen worek darów dała
Deszczu też nie żałowała.
Babie lato rozwiesiła
Ptaki z lasu wypędziła.
Drzewom liście pozrzucała
Wieczorami tak śpiewała:
szu szu szu, sza sza sza
za mną idzie zima zła.


Praca w postaci prezentacji. Jeżeli się nie odtwarza, link >>TUTAJ<<

Cd. pracy:

A to dla was nasze dzieło:Za pracę chyba najbardziej kreatywną ze wszystkich, które wpłynęły na konkurs oraz wysoką aktywność w blogu i na fanpage'u w ciągu całego roku 2016 Pani Gosia B. otrzymuje od nas nagrodę dodatkową, którą przewidzieliśmy dla Fana Roku naszej strony. Jest to nerka w gwiazdki + szara torebka szop/lisek + książeczka dla córeczki + niespodzianka biżuteryjna dla mamy. Proszę się zgłosić do nas z danymi do wysyłki nagrody.

*****

2. Agata W.

Razem z córeczką i naszym pieskiem się włóczymy:
Tam gdzie szumi rzeczka, tam gdzie szelest liści, tam gdzie ptaków śpiew, tam gdzie grzybki rosną, tam gdzie bobry rzeźbią drzewa, tam gdzie wiewiórka orzeszki je... A gdzie? Jak to gdzie: w malowniczym i tajemniczym lesie zawsze czeka nas przygoda i swoim urokiem oczarowuje przyroda :D Uwielbiamy przebywać w lesie i ładować tam swoje akumulatory na długie deszczowe i jesienne dni ;)
Za pracę, która nam się bardzo spodobała (bo kolorowa i z dużą ilością włóczenia się, co pasuje do tematu) oraz za dużą aktywność na stronie przez cały rok 2016 i bardzo mądre oraz miłe komentarze, które nam wiele razy poprawiały humor, Pani Agata W. otrzymuje nagrodę dodatkową: nerkę w gwiazdki, szarą torebkę w kształcie szopa/liska, książeczkę dla dziecka. Proszę się zgłosić do nas z danymi do wysyłki nagrody.   


*****

3. Monika F.

My mieszkając w mieście nie mamy możliwości pokazania pięknych miejsc, takich, które by Was zauroczyły, dlatego jak tylko mamy możliwość, jedziemy do Szalowej - cudnej wsi, w której spędziłam dzieciństwo, tam świat nabiera barw, cisza i śpiew ptaków uspokaja dusze. Tam każda chwila ładuje mi pozytywnie energię, polecam by każdy mógł znaleźć sobie takie miejsce do powłóczenia ;)
Zrobiliśmy jeszcze nasze miejsca do włóczenia z córeczkami.Za piękną pracę konkursową, zrobioną zarówno w domu, jak i w jesiennej scenerii na dworze, a także za wysoką aktywność na naszej stronie przez cały rok, Pani Monika F. otrzymuje nagrodę dodatkową za aktywność od nas i Sklepiku z marzeniami: nerkę w gwiazdki i rudą torebkę w kształcie liska oraz książeczkę dla  dziecka. Proszę się zgłosić do nas z danymi do wysyłki nagrody. *****


4. Anita B.


Złota jesień już nastała, cieszy się każda buźka mała. 

Kolorowe listki z wiatrem wirują, jabłuszka na dworze świetnie smakują. 
Każdy listek sprawdzić trzeba, tak kolorowe są drzewa. 
Po parku naszym się włóczymy, na Kalwarie tez zajrzymy, 
w lesie grzybków też szukamy i świetną zabawę przy tym mamy. 
Piękny dywan z liści mamy, może kocyk tez utkamy 
nasze nóżki przykryjemy, bo taka właśnie jest moc jesieni. Gołąbki bułką nakarmimy, czas z nimi milo spędzimy. Karmnik dla ptaszków szykować trzeba, bo coraz bardziej łyse są drzewa.
Chociaż deszczyk nieraz pada, nam to wcale nie przeszkadza
zaraz kalosze założymy, zabawę w kałuży zaliczymy. Czerwone noski nam nie straszne bo jesień najlepsza jest właśnie ;D 
Śliczna torebka lisek i podkolanówki dla córci się marzą 
wiec może nasze włóczenie spodoba się milej Pani i nas obdaruje tymi cudeńkami ;D ;D
Ciąg dalszy pracy konkursowej ;) 

Z jesiennych darów Pannę jesień tworzymy pięknym widokom zdjęcia robimy 
a w domu już ciemnymi wieczorami piękne kolorowe drzewko tworzymy paluszkami ;)


Za ciekawą, dość pracochłonną pracę konkursową oraz za bardzo dużą aktywność na obu stronach w ciągu ostatniego półrocza, Pani Anita B. otrzymuje swoją wymarzoną nagrodę od nas i od Sklepiku z marzeniami, wspomnianą w pracy konkursowej (do tej nagrody dorzucimy niespodziankę biżuteryjną za aktywność). Proszę się zgłosić do nas z danymi do wysyłki nagrody.


*****


5. Kinga W.


W tym roku jesienią włóczyłam się po polskich bezdrożach. Zaglądałam w zakątki, gdzie anioły mają zielone skrzydła i piją bimber z gruszek pergamutek. Tam, gdzie dobrzy ludzie otwierali drzwi i częstowali nas chlebem i bigosem... tam, gdzie kwaśne mleko i słodki miód wynosili nam na ganek... ciągnęło mnie jeszcze w strony te dalekie, gdzie tak swojsko pachnie sianem i człowiekiem... tam, gdzie poznałam Przyjaciela, na którego pomocne ramię zawsze mogłam liczyć - nawet w poślizgu z nasypu kurhanu... Po drodze mijając ciszę i szelest opadających liści, by na koniec trafić do ukochanego domu... 

Na zdjęciu droga na grodzisko w Korytnicy ^_^


Za sporą aktywność na stronie i za dużą aktywność w blogu, a także za pracę konkursową, która - naszym zdaniem - była jedną z najbardziej nietypowych i ujęła nas po prostu przepięknym, dość poetyckim tekstem samej wypowiedzi, Pani Kinga W. otrzymuje nagrodę od nas nagrodę dodatkową: nerkę w gwiazdki, kolorowankę z naklejkami dla dziecka, turystyczne mydełko dla dziecka w listkach. Proszę się zgłosić do nas z danymi do wysyłki nagrody.*****

6. Emilia B.

My po sadzie i ogrodzie się włóczymy :) 
Czasem i w aucie włóczyć się lubimy :)
Jesień uroki swoje ma :)
Więc korzystamy póki się da :) 


Za piękną, kolorową pracę konkursową, w której na pierwszy rzut oka widać, że powstała specjalnie dla nas, a dziewczynki naprawdę się starały, a także za wysoką aktywność na stronie Sklepik z marzeniami wykazywaną przez cały rok 2016, Pani Emilia B. zostaje Fanem Roku tej właśnie strony i otrzymuje dodatkową nagrodę za aktywność od Sklepiku z marzeniami - coś dla siebie i coś dla dziewczynek (spoza typów nagród, ale mamy nadzieję, że mimo to będziecie zadowolone): zegarek i biżuteryjną niespodziankę dla siebie + książeczkę dla starszej córeczki, a dla młodszej zestaw do nauki przyszywania guziczków. Proszę się zgłosić do nas z danymi do wysyłki nagrody.*****

Pozostałe prace konkursowe oraz przyznane im nagrody 
(kolejność w dużym stopniu przypadkowa):


7. Małgorzata M.

Już mamy dość siedzenia w domu,
Więc nie mówiąc nic nikomu
Idziemy pohasać do lasu,
By pobawić się zawczasu.
Przysiądziemy tu na chwileczkę
Na miłą w słonku ławeczkę.
Szumią drzewa nad głowami,
Liść szeleści pod nogami…
Ludzie z psami spacerują,
Widać, dobrze się tu czują.
Łapią słońce, póki jeszcze
Nie przyjdą jesienne deszcze.
Będzie wicher i szaruga,
Później zima będzie długa…
Przyjdzie, posypie na biało,
Mroźnym wichrem będzie wiało.
Więc dopóki świeci słońce,
Chwytamy promienie gorące.
Na zdjęciu Maja, 3,5 roku :)


To jedna z naszych ulubionych prac konkursowych. Zdjęcia są tak piękne, kolorowe i radosne, a do tego jeszcze taki piękny wierszyk, że zdjęcie zasługiwało, naszym zdaniem, na wyróżnienie. Dlatego Pani Małgorzata M. wraz z córeczką otrzymują nagrodę od nas i Sklepiku z marzeniami w postaci szarego zestawu z liskiem/szopem. Proszę się zgłosić do nas z danymi do wysyłki nagrody.*****8. Katarzyna Cz.


"Idzie lasem pani jesień,
jarzębinę w koszu niesie.
Daj korali nam troszeczkę,
nawleczemy na niteczkę". 
Tym razem nie szukaliśmy jarzębiny, tylko odwiedziliśmy farmę dyń. Dzieci bawiły się znakomicie, a pamiątki z niej do tej pory traktują jak wielkie skarby!


Dlaczego? Bo praca jest kolorowa, dzieciaczki uśmiechnięte, zdjęcie wyraźne i ładne... Poza tym mało było prac z dyniami, a one mocno się z jesienią kojarzą, choćby kolorem... :) Pani Katarzyna Cz. otrzymuje nagrodę ufundowaną przez Sponsora Uszytki Aśki dla córeczki (od nas idzie wysyłka nagrody od Uszytków Aśki, więc proszę się kontaktować z nami). 
*****

9.  Anna W.

Jak prawdziwa Włóczykijowa rodzina,

Gdy nadchodzi piękny czas jesieni.
Na twarzy widnieje u nas uśmiechnięta mina,
Ruszamy wtedy do parku zobaczyć, jak się rumieni!

Spacerujemy, zbieramy liście kolorowe,

Które później zabieramy wszystkie do domu.
Powstają z nich prace iście wystrzałowe!
Siedzenia w 4 ścianach nie polecamy nikomu!

Co rok włóczymy się po Ogrodzie Boatanicznym,

Gdzie odbywa się Święto Dyni niesamowite.
Nie można się nadziwić tym niezwykłym dyniom licznym
Gdzie oprócz potworów dyniowych, są również przetwory z dyni smakowite :-)

POLECAMY!!!! :-)


Skoro już mowa o dyniach, to nie mogliśmy nie nagrodzić drugiego zgłoszenia, w którym dynie się pojawiły, bo również należy do wyjątkowo pięknych! :) Zarówno zdjęcie, jak i wierszyk nas oczarowały. Pani Anna W. otrzymuje w nagrodę kostkę sensoryczną dla dziecka od Sponsora, który doszedł do nas pod koniec konkursu - Remikato kreatywnie. Proszę się zgłosić do Sponsora w celu odbioru nagrody. Wysyłka nastąpi niestety dopiero po Nowym Roku z racji nawału zamówień przedświątecznych.

*****

10. Agnieszka K.

Nie chodzę jeszcze do szkoły, lecz już jestem wesoły. Gdzie tylko się pojawię wciąż myślę o zabawie! 

Mama i tata bardzo mnie kochają więc na wycieczki jesienne mnie zabierają:),
a z jesiennych skarbów wspaniałe dzieła powstają:) - Alanek 22 miesiące. 
My włóczymy się po dróżkach Kalwaryjskich i naszym ogródku:)                  
Za piękne zgłoszenie, na którym widać zarówno śliczne zdjęcia, jak i pracę kreatywną dziecka, a oprócz tego jeszcze sporą porcję włóczenia się ;) Pani Agnieszka K. otrzymuje w nagrodę kostkę sensoryczną dla dziecka od Sponsora, który doszedł do nas pod koniec konkursu - Remikato kreatywnie. Proszę się zgłosić do Sponsora w celu odbioru nagrody. Wysyłka nastąpi niestety dopiero po Nowym Roku z racji nawału zamówień przedświątecznych.
*****

11. Lidia R.

        
Gdy jesień za oknem barwami zaczyna się mienić
moja rodzina do parku się wybiera by tam ją docenić.
Listki kolorowe z drzew spadają, 
a dzieci i rodzice niezłą zabawę z nimi mają. 
Biegamy, obserwujemy przyrodę i jesieni urok

z spaceru wygania nas dopiero wieczoru mrok. 
Zgłoszenie oszołomiło nas uroczym wierszykiem i przepięknymi kolorami zdjęć. Uwielbiamy takie żywe, budzące optymizm barwy. Dlatego Pani Lidia R. otrzymuje w nagrodę kostkę sensoryczną dla dziecka od Sponsora, który doszedł do nas pod koniec konkursu - Remikato kreatywnie. Proszę się zgłosić do Sponsora w celu odbioru nagrody. Wysyłka nastąpi niestety dopiero po Nowym Roku z racji nawału zamówień przedświątecznych.*****


12. Ewa W.

                     
My na spacerkach włóczymy się po naszej pięknej wsi. Córka bardzo lubi odwiedzać zagrody z konikami. Czasami nosimy im marchewki i jabłuszka na mały poczęstunek. Koniki już nas znają i podchodzą nawet, gdy nic dla nich nie mamy, a córcia ma przy tym mnóstwo radości :) Chodzimy też do pobliskiego mini parko lasku i tam kasztany na ludziki zbieramy. 
Na jednym z jesiennych spacerów udało nam się nawet zobaczyć jeża! I z bliska mu się przyjrzeliśmy :) Córka chętnie chodzi też na plac zabaw, który wygląda pięknie w jesiennych liściach :) 
Nasza jesień jest zawsze piękna i zawsze zaprasza na spacer tylko niestety zdrowie nie zawsze pozwala nam na spacerki :( 
Piękne, pełne uroczych zwierzątek zgłoszenie zostało docenione zarówno przez nas, jak i przez Sponsora, który postanowił nagrodzić tę właśnie pracę. Pani Ewa W. otrzymuje w nagrodę zestaw kosmetyków od Matka Banitka. Proszę zgłosić się do Sponsora w celu odbioru nagrody.
*****


13. Róża M.
                      
My włóczymy się wszędzie, gdzie dużo liści, gdzie konie i zwierzęta :) Moja Córeczka uwielbia takie spacery...

To zgłoszenie również podobało się zarówno nam, jak i Pierwszemu Sponsorowi Prywatnemu. Wspólnie postanowiliśmy przyznać Pani Róży M. nagrodę w postaci niespodziankowego zestawu mikołajkowego. Prosimy o zgłoszenie się do nas z danymi do wysyłki, które przekażemy Sponsorowi Prywatnemu. A rąbka tajemnicy odnośnie zawartości nagrody uchyli poniższe zdjęcie... ;)
                                           


*****

14. Dorota Diana

My się włóczymy po sadach niedaleko domu...

Praca Pani Doroty podobała się zarówno nam, jak i Sponsorowi Gadżetomania i sponsor konkursów, który wyróżnił tę pracę swoją nagrodą w postaci zestawu kartek świątecznych. Proszę zgłosić się do Sponsora z danymi do wysyłki nagrody.
*****


15. Anna B.

Wszyscy po lesie się przechadzają i do parku się wybierają.

Me też często tam bywamy, ale dziś na basenie czas spędzamy.

Jesienne widoki przez szybę oglądamy i miło, rodzinnie czas spędzamy ;)
Praca jest wyjątkowo oryginalna w podejściu do tematu i przez to podobała się zarówno nam, jak i Sponsorowi Gadżetomania i sponsor konkursów, który wyróżnił pracę Pani Anny B. swoją nagrodą w postaci opaski dla dziewczynki. Proszę zgłosić się do Sponsora z danymi do wysyłki nagrody.*****


16. Magdalena W.

Razem z córcią uwielbiamy jesienne spacery, najczęściej jest to park lub pobliski las, tworzymy wtedy różne jesienne stworki, zbieramy liście, kasztany, a w lesie grzyby. Tutaj na zdjęciu nasz paw z kolorowych liści i jeżyk.

Bardzo podobała nam się zarówno uśmiechnięta buzia dziecka, jak i praca plastyczna. Dlatego wyróżniliśmy tę pracę i zgłoszeniu Pani Magdaleny W. przyznaliśmy nagrodę od Sponsora Ann - spełnione TIULove marzenia. Prosimy o kontakt ze Sponsorem i podanie danych do wysyłki nagrody w postaci opaski dla dziewczynki.*****


17. Kamila F.

Jesienią po lesie chętnie się włóczymy

Kolorowe plenery bardzo lubimy
Czasem też trochę pofiglujemy

Podczas wędrówek dużo się śmiejemy :)
Zdjęcie Pani Kamili F. jest przepiękne, kolorowe, pełne radości i optymizmu. Trudno było nam dobrać właściwą nagrodę, pasującą do wieku dziecka, ale tak piękna praca musiała zostać nagrodzona. Mamy nadzieję, że ucieszycie się ze skromnej, ale pięknej i ręcznie robionej nagrody w postaci zakładki do książki od Biżuteria Magdaleny. Prosimy o kontakt ze Sponsorem i podanie danych do wysyłki.
*****


18. Marta Mateusz J.

Mama z tatą swoje dzieciaki do Złotego Potoku zabrali. W parku kolorowym się przechadzali. Piękne dywany z liści ułożone. Włóczyliśmy się tak godzinkę po parku. Dzieciaki listki zbierały i kaczki karmiły, wielką radochę z tego miały😄 do domu wróciliśmy i piękne obrazki z liści stworzyliśmy.

Trudno nam było przydzielić tę nagrodę, bo mało osób wymieniło ją w typach nagród, a nie chcieliśmy podarować jej komuś, na kogo będzie zła rozmiarowo. Państwo Marta Mateusz J. wymienili nagrodę od nas w swoich typach, a ich praca ma wszystko, co nam się podoba: jest jesienne, kolorowo, jest motyw włóczenia się i do tego praca plastyczna dzieci, więc nagroda jest zasłużona. Proszę zgłosić się do nas z danymi do wysyłki nagrody w postaci bluzy i książeczki.
*****


19. Anna S. 

Jesienią włóczymy się po lesie, można tam wypocząć, zbierać grzyby, bawić się w ganianego czy też w chowanego. W lesie można posłuchać śpiewu ptaków, szumu wiatru czy też szelest liści. Uwielbiamy takie wycieczki po lesie :) 

Taką oto pracę plastyczną stworzyła moja córeczka Dominika ;)
Bardzo podobała nam się praca plastyczna dziecka, która jest wyjątkowo kolorowa i jesienna. Dziecko się napracowało, więc nagroda musi być. Pani Anna S. otrzymuje nagrodę od Sponsora Lubimy czytać dzieciom - zestaw książek, który - mamy nadzieję - przyda się zarówno chłopcom, jak i córeczce, która wykonała pracę konkursową. Proszę o kontakt ze Sponsorem i podanie danych do wysyłki.*****


20. Anna Ka

Włóczymy się tam gdzie dużo przyrody,
To ona dodaje jesieni złotej urody!
Parki, wąwozy, kolorowe drzewa, 
cóż więcej nam potrzeba?

Liści szum, powiew wiatru jesiennego,

Zakładamh czapki to nic przecież złego!
I biegusiem pedzimy w nieznane,
Co tym razem nam odkryc bedzie dane?

Polecamy park de Poussins na północy Francji, 

Uroczy zaķątek, który słynie z elegancji.
Jesienia zamienia sie w mały raj,

Taki cudny, barwny wielki gaj! 


Praca Pani Anny Ka oczarowała nas niesamowicie wierszykiem, a i zdjęcia zostały pokazane w kreatywnym kolażu, i jeszcze motyw włóczenia się został tu świetnie wpleciony. Jako nagrodę przydzieliliśmy tej pracy zestaw spineczek dla dziewczynki od Sponsora Kolorowa kraina Teresa Szczepanik. Prosimy o kontakt ze Sponsorem i podanie danych do wysyłki.*****

21. Marzena B.

Davidek 14 miesięcy <3 Zgłasza mama Marzena :) 


Davidek do lasu bieży ochoczo...na grzyby, po kasztany... ach ...jakże tam jest uroczo ...Wiewiórka go wita i orzeszki mu daje, Jeż też go zobaczył i ze swej norki wyszedł, bo przecież to Davidek do niego przyszedł ... Niedźwiadek najedzony do snu się układa , niech będzie mu ciepło, niech śpi ...byle do lata ...Ach jakaż piękna ta jesień, złota, kolorowa....niech zima też będzie ciepła i odlotowa <3 Davidek pozdrawia i buziaczki przesyła dla Podróże Dwóch Włóczykijów / Two Gadabouts' Journeys i swego lasu na spacerek zaprasza <3 
Praca jesienna została zrobiona w domu, ale jest piękna, z ładnym opisem, pracochłonna i widać, że powstała dla nas. Była jedną z pierwszych, które postanowiliśmy nagrodzić. Zasługuje na jedną z nagród podaną w typach. Przydzieliliśmy tę, która naszym zdaniem pasuje do wieku dziecka - maluch już teraz będzie się cieszyć piękną żyrafką na ścianie, a już wkrótce będzie się przy niej mierzyć... ;) Pani Marzena B. otrzymuje nagrodę od Gutkowo. Prosimy o kontakt ze Sponsorem i podanie danych do wysyłki.
*****


22.  Julita P.

Jesienią włóczymy się po lesie, bo to wspaniałe przecież ;) piękne kolorowe drzewa dosięgające do nieba. Lisek, jeżyk czy też grzybek wszystko jest po prostu cudowne.

Praca stworzona przez dziecko, w dodatku widać, że specjalnie dla nas, musiała zostać nagrodzona, zwłaszcza że jest naprawdę ładna i są w niej dary jesieni. Pani Julita P. otrzymuje nagrodę od nas w postaci nerki i książki. Prosimy o podanie nam danych do wysyłki nagrody.
*****

                    
23. Kasia M.

Jesienią odwiedzamy przyjaciół którzy mieszkają w różnych parkach... rudą wiewiórkę, kaczki dziwaczki i dostojnego pawia. Zawsze zabieramy ze sobą smakołyki - orzeszki, ziarenka i chlebek... chociaż ostatnio koleżanka wiewiórka bardziej była zainteresowana krakersami Anastazji.


Na zdjęciach: Anastazja (3 lata), August (1 rok) feat. wiewiórka i kaczki.
Śliczna praca z lekko humorystycznym opisem. Bardzo nam się podobała, miło widzieć uśmiechnięte dzieciaczki i przyjazne zwierzątka... Pani Kasia M. otrzymuje nagrodę od Sponsora DIY Anita w postaci zestawu przyborów szkolnych i książeczki z pisakiem suchościeralnym Proszę zgłosić się do Sponsora z danymi do wysyłki nagrody.
*****


24. Aleksandra F.

Gdzie się włóczymy pokażemy za pomocą zdjęć, a żeby Wam się nie nudziło mamy też dla Was krzyżówkę z podpowiedziami :) powodzenia! :)

Nagroda dla Pani Aleksandry była wymieniona w typach nagród, zatem mamy nadzieję, że się spodoba. My byliśmy zachwyceni zgłoszeniem konkursowym, które jest niesamowicie dopracowane, kolorowe i pomysłowe. Nawet nas trochę wzruszyło. Krzyżówka nas oczarowała. Pani Aleksandra F. otrzymuje nagrodę w postaci zestawu cudownych gumeczek do włosów od La Arnete. Proszę zgłosić się do Sponsora z danymi do wysyłki.
*****


25.  Anna K.-G.

Włóczymy się gdzie popadnie, gdzie nas oczy poniosą:) Nieważna jest pogoda, ważne tylko odpowiednio porządne ubranie i heja w świat na wędrówki i poznawanie go ;)Lasy, pola, łąki, góry i doliny nam nie straszne :) Kasia uwielbia poznawać otaczający świat, a ja z największą przyjemnością go jej pokazuję :) Aktualnie wędrujemy w poszukiwaniu ostatnich jesiennych grzybów i skarbów jesieni, z których będziemy tworzyć w długie zimowe wieczory fantazyjne prace plastyczne, przyklejając liście i żołędzie, kasztany itd., lepiąc z nich z użyciem plasteliny przestrzenne prace czy wymyślając inne rzeczy, które przyjemność nam sprawiają:)

Zdjęcie Pani Anny jest po prostu piękne. Ma w sobie coś magicznego. Jest tu typowa, deszczowa jesień i radość ze skakania w kałuży. Opis zdjęcia również nam się podobał. Chcieliśmy przydzielić autorce jakąś fajną nagrodę, mamy nadzieję, że Pani Anna K.-G. i jej córeczka ucieszą się z zestawu książek z płytą od Drugiego Sponsora Prywatnego. Nie znaliśmy wieku córeczki, ale mamy nadzieję, że się mocno nie pomyliliśmy. Prosimy o dane do wysyłki wysłane do nas, przekażemy Sponsorowi Prywatnemu.
*****

26. Natalia S.


My na jesienny spacer wybraliśmy się na pasiekę. Gdy pszczółki już zimują, Wiktoria mogła zobaczyć z bliska czym ciocia się zajmuje. Wzięłyśmy na wycieczkę książkę "Jak powstaje miód", z której wszystkiego o pszczółkach się córka dowiedziała. Po drodze nazbierałyśmy kukurydzę którą wieczorem przygotujemy:) i tak wyglądają jesienne Włóczykijowe spacery ;)

Zdjęcia są śliczne, widać, że zrobione specjalnie dla nas, widać też zaangażowanie dziecka, zatem nagroda się należała bez dwóch zdań. Przydzieliliśmy tu niespodziankę od nas. Miała to być niespodzianka dla noworodka, ale na tę nagrodę nie było chętnych w konkursie, więc zmienimy ją na niespodziankę dla nieco starszej dziewczynki i jej mamy... ;) Mamy nadzieję, że się spodoba. Prosimy Panią Natalię S. o wysłanie do nas danych do wysyłki nagrody.*****


27. Magdalena S.

My włóczymy się po naszych pięknych dębickich lasach w poszukiwaniu skarbów jesieni. Zebrane grzybki ususzyliśmy i będą idealne do wigilijnego barszczyku ;) 

Jest włóczenie się, są skarby jesieni, jest uśmiech i praca dziecka, zatem nagroda się za pracę należała... :) Mamy nadzieję, że czapka i skarpetki będą pasować i córeczka będzie zadowolona. Prosimy Panią Magdalenę S. o podanie do nas danych do wysyłki nagrody.
*****


28.  Marta B.


Może się minę z konkursu tematem leciutko,

lecz moja rodzina tak spędza tą porę roku niecieplutką.
Udana jesień, to częste wizyty u babci kochanej,
u niej jesteśmy w każdej wolnej chwili danej.
U niej jest taki piec kaflowy
może nie dizajnerski, ale dla nas kultowy.
Najcieplejsze wspomnienia on przywołuje
i wspaniały nastrój buduje.
Uwielbiamy go rozpalać, na ławce obok siadać,
w ogień magiczny się wpatrywać i plecy od kafli grzać.
Na nim też robimy tosty najlepsze na świecie,
a jak? - ze zdjęcia na dole się dowiecie.
Gdy już chlebek miękki w środku, a zewnątrz chrupiący,
kładzie się na niego serek pachnący.
Nawet gdy plucha na dworze,
my jesteśmy w rodzinnym i przytulnym ferworze.
Cieszę się, że swoim dzieciom zapewniam chwile,

które do końca życia będą wspominać mile.
Praca Pani Marty B. spodobała nam się bardzo, bo ogromnie oryginalnie podchodzi do tematu włóczenia się i spędzania jesieni w ciekawy sposób. Dlatego, by nagrodzić tę pracę, ufundowaliśmy specjalnie dodatkową nagrodę, która, mamy nadzieję, będzie pasowała do płci i wieku dzieci Pani Marty. Jest to książeczka z grą planszową, prosta kolorowanka oraz plansza do nauki przyszywania guziczków dla dziewczynki. Prosimy o przesłanie do nas danych do wysyłki nagrody.
*****


29. Renata Kamil S.

Jesień dla nas jest wspaniała , wiele darów daje nam...

Więc my w domu nie siedzimy, tylko po parku się włóczymy...
I zbieramy co się da - liście, kasztany, jarzębinę....
Przydadzą się do niejednych prac...
Bo my tworzyć lubimy i kreatywnie się bawimy...
Jesień piękna jest i kolory cudne ma...
Dlatego spacerujemy i korzystamy ...
ze Złotej jesieni się radujemy ... Liśćmi się rzucamy i kasztany do kieszeni pchamy...

Jesień fajna jest, więc nie marudźmy, że zimno jest! Cd. pracy konkursowej:

Jesienne włóczenie się ;) oczami Emilki ... drzewo zrobione z odbitych rączek córci, które pomalowane były farbkami. jeż i lis zrobiony z liści i parasol, który Emilka trzyma z plasteliny... oraz wycięte zdjęcie córki.......praca prawie w całości wykonała Emilka ..oprócz kontur zwierząt..
Bardzo podobały nam się zarówno zdjęcia, jak i praca plastyczna dziecka. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu Renacie i Kamilowi nagroda od Trzeciego Sponsora Prywatnego w postaci naszyjnika i książki dla córeczki. Prosimy o przesłanie do nas danych do wysyłki, które przekażemy Sponsorowi Prywatnemu.
*****30. Aleksandra W.

Ja jesienią włóczę się po lesie i szukamy razem z mamą skarbów... I nie zapominamy o naszych włóczykijach i pozdrawiamy z naszych wypraw  :) 

Chłopczyk uśmiecha się do nas tak pięknie i tak uroczo trzyma tę kartkę z napisem i obrazkiem, że po prostu musieliśmy nagrodzić tę pracę, a nagroda autentycznie spadła nam z nieba, więc chyba była Wam pisana! :) Mamy nadzieję, że Panią Aleksandrę W. i jej synka ucieszy książeczka niespodzianka od Sponsora, który dołączył do nas pod koniec konkursu - Fikuśne Życie. Prosimy o podanie Sponsorowi danych do wysyłki.*****

Tyle nagród rzeczowych. Pozostałe miejsca otrzymują nagrodę cyfrową w postaci plakatów, którą przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. Przepraszamy, że nie możemy Wam nic więcej zaoferować. Prace są piękne i barwne, dzieci uśmiechnięte i urocze, ale po prostu nie wystarczyło nam już nagród. Mamy nadzieję, że ucieszycie się przynajmniej z nagrody pocieszenia. Tu również zdjęcia podajemy w kolejności losowej.

Prace z numerami 31-54  otrzymują zestaw Włóczykijowych plakatów do samodzielnego wydruku w formacie A4. Są dość wyjątkowe, bo powstały specjalnie dla Was.  
Prosimy o kontakt na adres 
turystycznyprzewodnik@gmail.com 
- prześlemy plakaty mailowo.
31.  Estera G.

Nasze tereny na spacery to piękne Kaszuby <3

Pięknie uśmiechnięte dzieciaczki! :) Nie wystarczyło nam nagród rzeczowych, ale mamy nadzieję, że ucieszycie się z plakatów. Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

32. Karolina F.
                                       My włóczymy się po Czechowicach-Dziedzicach.
                                    

                            
Córeczka jest prześliczna... Jesteśmy oczarowani zdjęciami, choć widzieliśmy jedno w innym konkursie, ale gdybyśmy mieli więcej nagród, byłoby nagrodzone. Mamy nadzieję, że plakaty ładnie ozdobią pokój dziecka. Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową. 


*****


33. Mateusz G.

My włóczymy się po parku w poszukiwaniu kasztanów, kolorowe liście zbieramy i się nimi razem bawimy, na plac zabaw pieska zabieramy i z nim szalejemy, po całym placu biegamy, do ogródka też chodzimy i krasnala odwiedzamy, często też bierzemy lalki do wózka i na spacerek z nimi wychodzimy na polna drogę za domem.To też było jedno ze zgłoszeń, które nam się podobało, choć podobne zdjęcia widzieliśmy w innym konkursie. Czujemy niedosyt, że zabrakło nam nagród. Mamy nadzieję, że dziecku spodobają się Włóczykijowe plakaty. Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

34. Anna T.

My włóczymy się po lesie na spacerze, przed domem zaliczamy każde kałuże.
I na naszym plenerze ślubnym który odbył się wczesna jesienią we wrześniu w tym roku 2016r
Na zdjęciu ja z mężem i synem Emilkiem 3 latka i 7 mc.
Zdjęcia są piękne i bardzo jesienne, ale jedno widzieliśmy w innym konkursie. Mimo to byłoby nagrodzone, gdybyśmy mieli więcej nagród. Mamy nadzieję, że przynajmniej plakaty Wam się przydadzą... Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

35. Elwira G.-L.

Jesienią, późną jesienią, 
gdy listopadowy liść niczym deszcz opada 
szum drzew nam bajki, dziwy opowiada ...
Ruszamy z braciszkiem na spacer daleki 
kogo dziś spotkamy ?
Nie wiemy ale .... mama mówi, że do tamy bobra idziemy ,
więc się szybko ubieramy i w poszukiwaniu przygód ruszamy :) 
Idziemy leśną dróżką usłaną złotymi liśćmi, mijamy biały piasek i już rzeczkę widzimy :) 
Ups spłoszyły się kaczki, robią koła nas nami, w oddali jakieś casne ptaki 
tata mówi, że to kormorany :) 
Wietrze nie wiej tak mocno ! 
Idziemy dalej nad brzegiem małej rzeczki widzimy ślady dzika, spoglądamy w górę a tam 2 sarenki skubią trawkę jakby nas nie widziały :) 

docieramy na miejsce jest już widzę tamę i ślady bobra jej... jak on musi się napracować żeby z odległego lasu przynosić gałęzie. Samych bobrów nie widać bo to zwierzątka nocne, na pewno są w środku, więc jesteśmy cicho :) Widok jest fantastyczny, w oddali widzę jeszcze kilka białych łabędzi i inne mniej znane mi ptaszki :) Musimy wracać, biorę za rączkę braciszka i idziemy przed siebie, dzielnie pokonujemy wszelkie przeszkody :) Nakarmimy jeszcze ukochane króliczki i wracamy :) Jesteśmy szczęśliwi a była to tylko jedna z wielu przygód jakie czekają nas po wyjściu z domu :)W przypadku tej pracy czujemy duży niedosyt, bo bardzo chcieliśmy ją nagrodzić ze względu na nietypowy, ciekawy opis. Po prostu zabrakło nam pasujących nagród. Mamy nadzieję, że ucieszycie się przynajmniej z plakatów... Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

36. Agnieszka B.-W.

U nas jesień zawsze pod znakiem zapytania. Jak pogoda i zdrowie pozwala, to latamy w chmurach jak tylko nadarzy się okazja. Obowiązkowe spacery w parku i nie ma szans żeby ominąć plac zabaw. A kiedy pada i jest pogoda ponura, katar nas męczy i wychodzić się nie chce, to w domu czas razem spędzamy tez miło i wesoło☺

Mieliśmy ochotę nagrodzić tę pracę ze względu na oryginalne ujęcie tematu, ale cóż, nagród zabrakło. Mamy nadzieję, że nie będzie Wam bardzo przykro i ucieszycie się z plakatów. Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

37. Marysia K.

Nasz park to magiczne miejsce, tu się dzieją cuda,
może jesienną wróżkę podpatrzeć się uda. 
Liście pomalowała, kasztanom spadać kazała.
Wiewiórki orzechów szukają, a dzieci się zastanawiają? 
Gdzie ta wróżka się schowała? Może do ciepłych krajów poleciała? 
Myślę że jednak złotą jesień pokochała i w parku została. 
Lubi się chować tu i tam, radość sprawiając nam. 
W domu nie siedzimy na spacery z chęcią wychodzimy :) 


W przypadku tej pracy również czujemy duży niedosyt, że nie mieliśmy jej już czym nagrodzić. Podobały nam się zarówno wierszyk, jak i zdjęcia. Po prostu zabrakło nam pasujących nagród. Mamy nadzieję, że nie będzie Wam bardzo przykro i ucieszycie się z plakatów. Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

38. Kasia Sz.

My uwielbiamy leśne przygody, niezależnie od pogody. 
Bo las możliwości daje, grzybobrania urodzaje. 
No i zwierząt jest bez liku, których nie spotkasz w kurniku. 
Na zdjęciu miałam scenę z Hobbita :) Prawie jak "Hobbit: Niezwykła podróż". Tatuś jako Gandalf Szary i Daga jako Bilbo Baggins :DZdjęcie i wierszyk w opisie są przeurocze i naprawdę nam się podobały, niestety zabrakło nagród. Ale mamy nadzieję, że Włóczykijowe plakaty Wam się spodobają... :) Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową. 


*****

39.  Anita A.

Jesienią za przygodą podążamy, na przechadzki jak włóczykij swój tobołek zabieramy.Włóczykijowe zdjęcie i do tego z napisem, więc naprawdę nam się podobało. Po prostu już nam nagród rzeczowych nie wystarczyło. Ale mamy nadzieję, że plakaty wykorzystacie! :) Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.

*****

40. Teresa Sz.

 Mieszkamy w takim zakątku Polski, w którym jesień tego roku jest szara i ponura. Ale nam to nie przeszkadza i codziennie chodzimy na spacery do pobliskiego lasu, zbieramy jesienne skarby z których tworzymy różności. W drodze z lasu, albo do lasu koniecznie trzeba pobiegać po polu na którym dziadek jeszcze nic nie zasiał. Ale, żeby nie było tak, że u nas jesienią tylko las i pole to spakowaliśmy walizkę i pojechaliśmy nad nasze piękne morze, żeby pospacerować wśród szumu fal i śpiewu mew.
W zgłoszeniu podobało nam się podejście do tematu od nietypowej strony i ładny opis zdjęcia. Niestety nagród mieliśmy za mało. Mamy nadzieję, że nie będzie Wam przykro i plakaty Wam się przydadzą! :) Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

41. Beata S.

My włóczymy się po naszym ogrodzie, gdzie mamy postawiony plac zabaw. Moja córeczka wejdzie i pod plac zabaw. Taka mała, a taka mądra, bo mama już tam nie wejdzie😄😅😍


W tym zgłoszeniu również podobało nam się ciekawe, oryginalne podejście do tematu konkursu. Plus uśmiech dziecka jest uroczy. Czujemy duży niedosyt, że nie nagrodziliśmy tej pracy, ale mamy nadzieję, że jakoś Wam to jeszcze zrekompensujemy w przyszłości, a teraz plakaty Wam się przydadzą... ;) Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.

*****

42. Anna Ś.

Na zdjęciu 2,5 letnia Lenka


Zdjęcie jest śliczne, może przydałby mu się dłuższy opis, ale nie mieliśmy się czego czepiać. Po prostu mieliśmy za mało nagród. Mamy nadzieję, że plakaty ładnie ozdobią pokój dziecka... Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

43. Agnieszka B.

Po parku włóczyć się uwielbiamy piękne widoki podziwiamy :)


Zdjęcie śliczne, uśmiech dziecka cudowny, tylko nagród mieliśmy za mało, by i tę pracę nagrodzić. Mamy nadzieję, że chociaż plakaty Włóczykijowe zostaną przez Was wykorzystane! :) Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.

    
*****

44. Kamila G.

Liście szeleszczą pod stopami - jesień znowu jest dziś z Nami. 
Dziwna to jest roku pora, bo zazwyczaj jestem chora.
Lecz z chłopcami wędrujemy i z liściami tańcujemy... Pani jesień skarby niesie poszukajcie je w swym lesie. 
Są jabłuszka i kasztany-my tez grzybów poszukamy.
Wieczór szybciej już nastaje
słońce promyków już tyle nie daje 
i znika szybciej niż latem, 
korzystajcie z uroków jesieni zatem. 
Wszystko jest barwne i kolorowe, z liści jesienne dywany utkane 
i wszystko wygląda jak malarskim pędzlem malowane. 
Jesień jest piękna mimo deszczu i chłodu i cieszy nie tylko za młodu.


Zdjęcia są śliczne, buzia dziecka pięknie uśmiechnięta, po prostu pasujących nagród nam zabrakło, bo na pewno byśmy to zgłoszenie nagrodzili. Wierszyk jest super!!! Przepraszamy i mamy nadzieję, że plakaty też Was ucieszą... :) Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

45. Daria P.

Jesienią, jesienią, jesienią malutkie buźki się weselą :)
Z drzew spadają liście kolorowe wprost na dzieciaczków głowę, 
dlatego też... 
Jesienią, jesienią, jesienią malutkie buźki się weselą :) 
dzieci kasztanki nazbierały żeby w przedszkolu zrobić wystawy :) 
iii w tą jesienną porę...
Jesienią, jesienią, jesienią malutkie buźki się weselą :)


Zdjęcia urocze i kolorowe, ale nagród za mało, by i to zdjęcie nagrodzić. Mamy nadzieję, że ucieszycie się chociaż z Włóczykijowych plakatów od nas... Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową. 

*****

46. Gabriela L.

Wraz z córką włóczymy się po wiejskich dróżkach niedaleko Bełchatowa, gdzie można w spokoju pojeździć na rolkach :)


Tutaj podobało nam się zarówno kolorowe i uśmiechnięte zdjęcie, jak i oryginalne ujęcie tematu. Niestety zabrakło nam pasujących nagród. Mamy nadzieję, że chociaż plakaty Wam się przydadzą... Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

47. Joanna W.

My włóczymy się po polu kukurydzy, podglądając sarny, które zrobiły sobie w tym miejscu stołówkę. Niesamowity widok! kochamy naturę wiec nic nas nie zniechęci do jej tropienia i podziwiania.


Zazdrościmy Wam tego widoku na sarenki! Szczerze chcieliśmy to zgłoszenie nagrodzić, ale pasujących nagród nam zabrakło. Mamy nadzieję, że Was to do nas nie zniechęci i że chociaż plakaty jakoś wykorzystacie... :) Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

48. Agnieszka Monika H.

Ja i mój kochany 9-miesięczny syneczek Karolek uwielbiamy spacery po parku. Z tej radości wiersze piszemy o naszych spacerach 😃. 
Jesienią listki na drzewach się rumienią. 
To są pomarańczowe to żółte czy nawet brązowe. 
My tę złotą polską jesień uwielbiamy, 
na jej widok buźki uśmiechnięte mamy. 
Listki przyrodę wzbogacają, 
krajobraz poprawiają. 
Bukiety z liści tworzymy, 
pięknem się ich z wami też podzielimy 😃. Ogłaszamy z radością że jesienną pogodę uwielbiamy, 
grzybki zbieramy
 z listków z drzew bukiety tworzymy
 i mamy radosne miny. 
Synek Karolek ma 9 miesięcy.


Bardzo podobał nam się wierszyk i zdjęcie, ale zabrakło nam już pasujących nagród. Mamy nadzieję, że przynajmniej wykorzystacie plakaty od nas i że ładnie ozdobią pokój Karolka. Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

49. Monika Michał J.

Jesień to piękna pora roku... 
Spacery wśród kolorowych liści hulanki... 
piękne zachody słońca w lasach... 
ścieżki leśne pełne magii...
a w tym roku nawet jesień zawitała do domku z pięknymi darami :) 


Zdjęcia są naprawdę piękne i uśmiechnięte buzie dzieci przeurocze. Niestety zabrakło nam pasujących nagród. Ale mamy nadzieję, że się nie obrazicie i że przynajmniej plakaty Włóczykijowe Wam się przydadzą... :) Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.

*****

50. Patrycja H.

My Włóczykij-ujemy w naszej rodzinnej Miejscowości bo Cieszyn robi Wrażenie :). 
A moją ulubioną porą roku jest jesień :). 


Zdjęcia są super, a kolaż przepięknie zrobiony, naprawdę robi wrażenie... :) Zabrakło nam nagród, ale mamy nadzieję, że plakaty ozdobią pokój synka. Cieszyn kiedyś odwiedziliśmy i mamy w blogu post ze spaceru po Cieszynie, zapraszamy! :) Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową. 


*****

51. Sylwia M.

 My włóczymy się po naszej wsi Stanisław Dolny w okolicach lasów:) 
Na zdjęciu Oluś 22 msc


Piękne zdjęcia i śliczny uśmiech dziecka, tylko nagród pasujących na za mało... ;) Mamy nadzieję, że chociaż plakaty Włóczykijowe Was ucieszą... :) Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.


*****

52. Paulina Dawid G.

Po naszych pięknych górach :)


Po jeszcze zielonym ogródku :)


Piękne zdjęcia i takie kolorowe... I cudowne macie tam miejsca do włóczenia się. tylko nagród pasujących nam zabrakło. Mamy nadzieję, że chociaż plakaty ozdobią ładnie pokój Malucha! :) Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.*****

53. Monika M.-B.

Dwóch małych włóczykijów wybiera się na spacerek do lasu 💖


Włóczykije piękni, tylko nagród za mało... ;) Ale mamy nadzieję, że i plakaty Wam się przydadzą, a chłopcy ozdobią nimi swój pokój! :) Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.

*****

54. Agnieszka S.

Gdzie się włóczyć jak nie z włóczykijami? 
Jeden do ręki drugi pod pachę idę z psem na wyprawę. 
Zwiedzam zamki pięknej jury wszystkie szlakiem gniazd przejrzystym i choć mróz już nam uszy suszy włóczykijem będę od Tak nikt mnie nie ruszy.

Opis jest ładny, ale mamy wrażenie, że praca jest niedokończona. Może zdjęcie się nie dodało itp.? Nie mieliśmy wystarczającej ilości nagród, ale za sam udział w konkursie zgłoszenie otrzymuje plakaty, mamy nadzieję, że się przydadzą. Prosimy o podanie adresu mailowego, na jaki mamy przesłać nagrodę cyfrową.*****

To już wszystkie zgłoszenia. Wydaje nam się, że żadnego nie przeoczyliśmy. Dziękujemy wszystkim serdecznie za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że - niezależnie od rodzaju wygranej nagrody - przynajmniej dobrze się bawiliście! :) Następny konkurs, raczej mniejszego formatu, planujemy dopiero po Nowym Roku. Zostaniecie z nami? Weźmiecie udział...? :)

Jeżeli ktoś chce sprawdzić, czy jego zgłoszenie zostało skopiowane w całości, podajemy link do bannerka konkursowego, pod którym dodano wszystkie prace konkursowe: >>KLIK<< 

                         
Link do posta z regulaminem konkursu: >>KLIK<<
                                   


****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)


By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).

10 komentarzy :

 1. Dziękujemy z małym Davidkiem za nagrodę :) Pozdrawiamy serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pieknie dziekuje za nagrode i za wspaniala zabawe☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratuluję wszystkim wygranych nagród :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ się cieszę! Dziękuję za docenienie mojej pracy! Już pędzę z wiadomością ^_^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za częste komentowanie naszego bloga! :) To naprawdę wiele dla nas znaczy, bo niewiele osób dodaje nam komentarze tak często.

   Usuń
 5. Super konkurs. Dzieci na pewno ucieszą się na nagrody :-)
  Planujecie kolejny konkurs? Na pewno weźmiemy udział :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zorganizowaliśmy 3 takie duże konkursy w ciągu ok. 1,5 roku i powiem szczerze - mam dość... ;) Mąż się przy tym dużo nie namęczył, bo większość pracy spadała na mnie, a naprawdę strasznie dużo przy tym roboty i jest to bardzo męczące. Planujemy natomiast drobne konkursy z nagrodą dla jednej osoby, proste zagadki typu "zgadnij wagę przedmiotu" itp. W ten sposób Zwycięzca będzie wyłaniał się sam z automatu i nie będziemy musieli nikogo wybierać... ;)

   Usuń
 6. Jaka fajna inicjatywa! Gratuluję wszystkim wygranym i gratuluję organizatorom tej inicjatywy, dobra robota!

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: