Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

21.04.2018

Muminkowy Konkurs z okazji 7. Urodzin Bloga - Regulamin, Zasady udziału, NagrodyLink do bannera konkursowego na FB: 
>>LINK<<

Zapraszamy do udziału w konkursie i do zapoznania się z jego regulaminem.


REGULAMIN KONKURSU

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Organizatorami niniejszego konkursu są właściciele bloga "Podróże Dwóch Włóczykijów" o adresie:
http://turystycznyprzewodnik.blogspot.com/ oraz jego fanpage'a w portalu Facebook o adresie: https://www.facebook.com/turystycznyprzewodnik.

2. Konkurs zwany również "rozdaniem" przeprowadzany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i przepisami obowiązującego w Polsce prawa.

3. Fundatorami nagród w konkursie są tzw. Sponsorzy. Niewykluczone, że kolejni dołączą w trakcie trwania konkursu. W chwili obecnej do Sponsorów należą właściciele stron w portalu Facebook: 

- Podróże Dwóch Włóczykijów: 
https://www.facebook.com/turystycznyprzewodnik/ 

- Sklepik z marzeniami:
https://www.facebook.com/Sklepik.z.marzeniami/    

- Miłosny labirynt:
https://www.facebook.com/MilosnyLabirynt/

- Make with Magic:
https://www.facebook.com/Make-with-Magic-1635999980012551/
4. Konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich czytelników wyżej wspomnianego bloga zamieszkałych na terenie Polski oraz fanów facebookowych stron Organizatorów i Sponsorów konkursu. Przez fanów rozumie się osoby, które polubiły obie strony. 

5. Zgłoszenia do rozdania będą przyjmowane od 21 kwietnia do 21 maja 2017 roku do godz. 23.59. Prace dodane po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do skrócenia trwania konkursu w razie, gdyby zmusiły ich do tego zewnętrzne okoliczności, na które nie mają wpływu.

II. ZASADY UDZIAŁU I PRZEBIEG KONKURSU:

Konkurs polega na:
1. Publicznym polubieniu bannera konkursowego i stron w portalu Facebook należących do Organizatorów i Sponsorów nagród w tym konkursie (jest to wymóg, który będzie sprawdzany). Oprócz tego dużym plusem (nie jest to wymóg) będzie udostępnienie bannera konkursowego i/lub zaproszenie znajomych do konkursu. Link do bannera >>TUTAJ<<.
    
2. Wysłaniu pracy konkursowej mailowo.

- Tematem pracy jest kreatywne rozwinięcie tematu „Moja ulubiona scena / opowieść / postać pochodząca z baśni pt. „Muminki” - interpretacja dowolna”.


- Poprzez „baśń” rozumiemy zarówno bajkę filmową, jak i książki autorstwa Tove Jansson. Praca kreatywna może mieć charakter dowolny – może to być wiersz, opowiadanie, rysunek dziecka, zdjęcie, można przebrać się za postacie z bajki i odwzorować jakąś scenę, można zrobić filmik, pracę plastyczną lub połączyć ze sobą różne techniki twórcze. W opisie pracy powinny znaleźć się: imię i nazwisko zgłaszającego, ilość i wiek dziecka/dzieci (by łatwiej było nam przydzielić nagrody), a także tytuł pracy, tzn. trzeba napisać choćby w kilku słowach, do której scenki, postaci czy opowieści z bajki lub książki nawiązuje praca konkursowa.


- Pracę wraz z opisem należy wysłać na adres mailowy bloga: turystycznyprzewodnik@gmail.com a następnie dodać pod bannerem konkursowym na Facebooku: >>LINKDO BANNERA<<  komentarz potwierdzający wzięcie udział w konkursie.


- Przyjęcie każdego zgłoszenia potwierdzimy mailowo, powiadamiając o tym, że praca dotarła. Jeżeli ktoś nie otrzyma potwierdzenia w ciągu 3 dni, to prosimy, żeby się o nie upomniał, na wypadek gdyby mail do nas jednak nie dotarł.


3. Jedna osoba/rodzina ma prawo nadesłać 1 dowolne zgłoszenie konkursowe i przysługuje jej prawo do możliwości wygrania tylko jednej nagrody w konkursie.

4. Wolelibyśmy, by praca nie brała udziału w żadnym trwającym równolegle konkursie o podobnym temacie, jednak nie jest to warunek udziału w konkursie. Można dodać zdjęcie, które brało już udział w innych konkursach, pod warunkiem, że jest to zdjęcie tegoroczne i pasuje do tematu. W pierwszej kolejności nagrodzimy jednak te prace, po których będzie widać, że powstały specjalnie dla nas.

5. Zgłaszana do konkursu praca musi być własna, tzn. trzeba mieć do niej prawa autorskie: Organizatorzy nie życzą sobie, by kopiowano cudze fotki z Internetu i wysyłano im jako zgłoszenia konkursowe, dlatego warunkiem wysłania pracy jest to, że: albo samemu jest się jej autorem, albo autorem jest osoba z najbliższej rodziny czy znajomych Zgłaszającego, która nie ma nic przeciwko wykorzystaniu pracy w konkursie. 

6. Zgłoszenie pracy konkursowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jej publikację na stronie Organizatorów konkursu - Bloga "Podróże Dwóch Włóczykijów" i na jego fanpage'u w portalu Facebook oraz na stronach tzw. Sponsorów konkursu, zarówno w trakcie trwania konkursu, jak i po ogłoszeniu jego wyników. 

7. Wszystkie zgłoszenia konkursowe zostaną zamieszczone w specjalnej galerii z pracami konkursowymi utworzonej na fanpage'u bloga na portalu Facebook i/lub w blogu Organizatorów konkursu oraz na stronach Sponsorów. Galeria lub post blogowy ze zgłoszeniami konkursowymi powstaną dopiero po zakończeniu trwania konkursu. Powody są proste: nikt nie będzie wiedział, co nadesłała konkurencja, dzięki czemu rywalizacja będzie trudniejsza! :)

III. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

1. Organizatorzy i Sponsorzy rozdania zastrzegają sobie prawo do wybrania Zwycięzców konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania. Zwyciężą autorzy najciekawszych, najbardziej oryginalnych, kreatywnych czy ciekawych, zdaniem Organizatorów, prac konkursowych, którzy spełnili wszystkie warunki konkursu

2. Sponsorzy nagród mają prawo wybrać Zwycięzców, których chcą nagrodzić. W przypadku braku kontaktu ze Sponsorem bądź wówczas, gdy wyrazi on taką wolę, wyboru dokonają Organizatorzy rozdania.

3. Organizatorzy podadzą wyniki konkursu w Blogu Podróże Dwóch Włóczykijów najpóźniej w ciągu tygodnia do daty zakończenia konkursu. Informacja o wynikach konkursu znajdzie się również na fanpage’u bloga na Facebooku. Planowo wyniki konkursu powinny pojawić się 26 maja, w Dzień Matki, który zupełnie przypadkowo jest również dniem urodzin naszego bloga... :)

4. Po ogłoszeniu zwycięskich prac i tego, jaką nagrodę otrzymuje autor danego zgłoszenia, każdy Laureat konkursu ma za zadanie samodzielnie zgłosić się do Sponsora nagrody. Od momentu zgłoszenia się Laureata, Sponsor ma 30 dni na wysłanie nagrody konkursowej. Sponsor zostanie powiadomiony przed oficjalnym ogłoszeniem wyników konkursu o imionach i nazwiskach Zwycięzców, którzy powinni się do nich zgłosić po nagrodę (jeżeli nie wybrał zwycięzców samodzielnie). Jest to środek ostrożności, który pozwoli uniknąć oszustów podających się za Zwycięzców (w celu wyłudzenia nagrody), a nimi nie będących. Po otrzymaniu nagrody Zwycięzca powinien przesłać jej zdjęcie fundatorowi oraz Organizatorom konkursu lub udostępnić jej zdjęcie na ich tablicach na Facebooku w ramach podziękowania za nagrodę.

5. Zwycięzców będzie tylu, ile jest nagród konkursowych, tzn. minimum 7, jeżeli liczba nagród nie wzrośnie w trakcie trwania konkursu.

IV NAGRODY

1. Nagrody są różne i pochodzą od różnych Sponsorów, choć większość nagród sponsorują Organizatorzy konkursu. Wszystkie nagrody łączy jedno: albo tematycznie nawiązują do bajki „Muminki” bądź dowolnej postaci z tej bajki, albo tematycznie wiążą się z podróżami czy podróżowaniem. Wśród nagród są m. in.: książki, biżuteria, akcesoria szkolne, pendrive, notes podróżnika itp.. Możliwe, że w trakcie trwania konkursu pojawią się dodatkowi sponsorzy, a co za tym idzie – dodatkowe nagrody. Wszystkie nagrody konkursowe można zobaczyć w specjalnym albumie: >>LINK<< a także poniżej.


Nagroda nr 7 jeszcze do nas nie dotarła pocztą, więc zdjęcie pojawi się, gdy ją otrzymamy.

2. Nagrody nie będą wysyłane poza granice kraju. 

3. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną. Mają jednak prawo do całkowitej rezygnacji z wygranej nagrody i przekazania jej innej osobie, która brała udział w konkursie.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Wysyłając zgłoszenie do niniejszego rozdania, uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych (imienia, nazwiska, miasta zamieszkania, adresu mailowego i zdjęcia profilowego w portalu Facebook) na potrzeby niniejszego konkursu i ogłoszenia wyników zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 pozycja 883). Wysłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację nadesłanej pracy konkursowej w blogu "Podróże Dwóch Włóczykijów" i jego fanpage'u na Facebooku oraz na stronach tzw. Sponsorów konkursu. Autorzy bloga nie wykorzystają nadesłanych prac w żadnym niepowołanym celu, ale nie są w stanie i nie mogą odpowiadać za ich ewentualne kopiowanie i nielegalne wykorzystywanie przez innych użytkowników Internetu. 

2. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami). 

3. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu. 

4. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie ponadto prawo do nanoszenia drobnych zmian i poprawek w tekście niniejszego Regulaminu podczas trwania rozdania.

Życzymy udanej zabawy! :) 


****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)


By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: