Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

24.12.2012

Życzenia Świąteczne od Włóczykijów oraz kilka słów o spotkaniu opłatkowym w centrum naszego miasteczka! :) [Merry Christmas from Two Gadabout's! :)]The English translation will appeare here soon.
Please do not copy our work - photos, films and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)Nie będziemy się zbyt mocno rozpisywać, bo wpadliśmy w totalne rozleniwienie będące wynikiem wigilijnego przejedzenia. To nasza któraś z rzędu Wigilia w tym roku... ;)
Dla przykładu wczoraj odwiedziliśmy miejską, tzn. spotkanie opłatkowe w centrum Siedlec. Kolędował zespół "Barka", władze miasta dzieliły się z mieszkańcami opłatkiem, ten ostatni rozdawały anioły, a zmarznięci siedlczanie (wliczając w to nas dwoje) grzali łapki przy ognisku. Akurat wczoraj musiało być kilkanaście stopni mrozu! Dziś, gdy grzejemy się w domu, jak na złość na zewnątrz jest dość ciepło... ;) Tak czy inaczej w pierwszą część obżarstwa wpadliśmy już wczoraj, bo podczas miejskiej Wigilii również nie brakowało potraw świątecznych - bigosu, pierogów z kapustą oraz gorącego barszczu czerwonego. Na deser Święty Mikołaj rozdawał cukierki, a na odchodne otrzymaliśmy Betlejemskie Światełko Pokoju od harcerzy. Krótko mówiąc: było miło. Troszkę współczuliśmy osobom należącym do Grupy Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie", która przygotowała szopkę, bo stanie w miejscu przy takim mrozie przez dwie godziny czasu uważamy za nie lada wyczyn! :) Poniżej kilka fotek, żebyście mogli sobie wyobrazić, jak to wszystko wyglądało:
Na koniec chcieliśmy Wam wszystkim życzyć NAJNAJSZYCH Świąt Bożego Narodzenia - zdrowych, radosnych i rodzinnych, a Nowego 2013 Roku znacznie lepszego od obecnego i bez wizji końca świata w tle:


...12 miesięcy zdrowia, 

53 tygodni szczęścia, 

8760 godzin wytrwałości,

525600 minut pogody ducha 

i 31536000 sekund miłości...

życzą:

Monika i Rafał


****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).

  

6 komentarzy :

 1. Kochana Życzę Wam Radosnych, pogodnych i przepełnionych miłością Świąt Bożego Narodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super foto relacja. Tobie i Twemu mężowi życzę dużo radości i miłości. Trzymajcie się kochani.

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkiego dobrego, radosnego, ciepłego (^_*) na ten ostatni dzień Bożego Narodzenia, oraz dużo zdrowia, zadowolenia, radości i miłości, a także szalonych planów i możliwości ich realizacji w 2013 i kolejnych latach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, to chyba wyjątkowo długie macie w tym roku święta :)
  A za życzenia dziękuję i nawzajem życzę nie tylko tego samego, ale upchania tego wszystkiego w kolejnych 365 dniach jeszcze więcej, więcej i więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. masz wspaniałego bloga! będzie mi miło jeśli spodoba Ci się mój i również go zaobserwujesz ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za wizytę u nas... :)
   Do Twojego bloga na pewno zajrzymy!
   Pozdrawiamy! :)

   Usuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: