Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

25.12.2013

Życzenia Świąteczne od Włóczykijów! :)Wiemy, że ostatnio jesteśmy nieco wycofani z życia blogowego, za co ogromnie przepraszamy wszystkich wiernych czytelników bloga, ale musicie nam uwierzyć, że mamy ku temu liczne ważne powody. Postaramy się nadrobić zaległości w pisaniu i zwiedzaniu innych blogów w najbliższym czasie, a dziś, z okazji Świąt Bożego Narodzenia (lub jakichkolwiek innych, które obchodzicie w podobnym okresie) życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze i dużo, dużo szczęścia! Do siego roku 2014! :)

Polecamy Wam również nasz poprzedni post o tematyce świątecznej, dotyczący bożonarodzeniowego jarmarku, w którym wzięliśmy udział w grudniu: >>LINK DO ARTYKUŁU<<, a także post z dwoma konkursami, które zorganizowaliśmy na Facebooku: >>LINK DO POSTA KONKURSOWEGO<< - oba rozdania trwają do końca 2013 roku. 

Pozdrawiamy Was ciepło! :)

Włóczykije


6 komentarzy :

 1. Dziękuję za życzenia i samych serdeczności życzę! Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !

  OdpowiedzUsuń
 3. Święta, święta i po świętach. Wypoczęci, najedzeni ? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku- przede wszystkim wielu pasjonujących podróży.

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) dużo szczęścia, pomyślności, zdrowia i miłości ;) (rym niezamierzony *_^). Życzę Wam również ciekawych pomysłów, wydarzeń, inspiracji - oraz czasu, by napisać o nich na blogu :)
  Wszystkiego dobrego, kochane Włóczykije :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawie piszesz. Na pewno dodam Twój blog do mojego spisu blogów o turystyce http://blogiturystyczne.blogspot.com/ . Czekam niecierpliwie na nowe wpisy !

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: