Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

24.03.2019

Muzeum Motyli w Łebie - polecamy! [We recommend the Butterfly Museum in Łeba, Poland]
Please do not copy our work - photos and text. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)Muzeum Motyli można zwiedzać w dwóch nadmorskich miejscowościach w Polsce - w Łebie oraz we Władysławowie. My odwiedziliśmy "łebskie" muzeum, a jego obejrzenie polecamy wszystkim, niezależnie od wieku. 

Byliśmy tam całą rodziną, razem z naszymi rodzicami, dwójką własnych dzieci oraz jednym "pożyczonym". Wnętrze obiektu spodobało się zarówno najstarszym, jak i najmłodszym członkom naszej licznej grupy - rocznej Natalce, 4-letniej Ali i 13-letniej Julii. Nie tylko dlatego, że można tam było popatrzeć na piękne motyle z różnych zakątków świata. Dzieci zachwyciły przede wszystkim interaktywne zabawy, w których można tam było wziąć udział.


Choć samo muzeum nie jest duże, jego pobieżne zwiedzenie zajmuje przynajmniej od około 40 minut do godziny czasu. Dokładne obejrzenie wszystkich wystaw trwałoby na pewno znacznie dłużej.

Aktualne informacje odnośnie godzin otwarcia muzeum, cen biletów itp. znajdziecie >>TUTAJ<<. My odwiedziliśmy to miejsce w 2018 roku, a 10%-owa zniżka na biletach wstępu zachęciła nas także do obejrzenia Illuzeum, o którym opowiemy Wam więcej w jednym z kolejnych postów.W Muzeum Motyli można zobaczyć także wystawy poświęcone ćmom, pszczołom, patyczakom, szarańczy, żukom, pająkom i innym owadom. Dzieci mogą tam obejrzeć bajki o Pszczółce Mai, rozwiązać interaktywny Quiz, posłuchać owadziego radia itp. O zaletach tego miejsca nie będziemy się jednak rozpisywać, bo wydaje nam się, że zdjęcia mówią same za siebie i nie wymagają szczegółowego komentarza. A pokazaliśmy na nich tylko drobną część wszystkich wystaw znajdujących się w muzeum!Muzeum Motyli w Łebie to miejsce bardzo ciekawe, które - naszym zdaniem - warto odwiedzić. Jest czynne przez większą część roku. Na pewno obejrzenie jego wystaw będzie interesującym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Zwłaszcza wówczas, gdy np. pogoda nie sprzyja opalaniu się i spacerom po plaży... Oglądając barwne wystawy, nikt nie będzie się nudził. Dobrze będą się bawić zarówno dzieci, jak i dorośli. A przed wejściem do wnętrza znajdziecie duży sklep z pamiątkami.****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: