Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

02.07.2013

Wyniki konkursu nr 4, czyli podwójnego urodzinowego rozdania turystycznego


By niepotrzebnie nie przedłużać, od razu przechodzimy do sedna, czyli ogłoszenia wyników obu części konkursu urodzinowego... KONKURS KREATYWNY:

Zwyciężczynię wybraliśmy jednomyślnie, a została nią  Stanisława Ch., autorka komentarza:


"Najbardziej podoba mi się artykuł dotyczący Holandii. Mam sentyment do tego kraju. Byłam tam ale nie w celach turystycznych. Gdy czytałam Wasze spostrzeżenia to łezka mi się w oku zakręciła i sobie troszkę powspominałam. Przypomniałam sobie piękne ogródki i przystrojone domy. Od razu wiadomo kto ma urodziny bo robi party a komu urodziło się dziecko bo bocian lub kołyska w ogródku a w oknie pluszaki, coś pięknego. Jeszcze jedna rzecz utkwiła mi w pamięci, byłam tam w okresie zimowym i spadł śnieg, szał dzieci (i nie tylko) w grach w śnieżki i etc. Byłam zdziwiona ale po 2 godz. wiedziałam dlaczego, bo po śniegu nie było śladu. Do końca mojego pobytu już go więcej nie było. Tak się rozmarzyłam ech wspomnienia są bezcenne".


Nagroda:Ponieważ spodobała nam się jeszcze jedna wypowiedź, postanowiliśmy ją wyróżnić dodatkowo specjalną nagrodą pocieszenia. Otrzymuje ją Delfina za komentarz:


"Niestety nie jestem w stanie wybrać jednej konkretnej notki. Zaglądam do Was od dłuższego czasu i każda notka jest dla mnie ciekawa. Z każdej dowiaduję się nowych rzeczy, a dodatkowo dzięki Wam mogę zwiedzać ciekawe miejsca, których niestety nie jestem w stanie odwiedzić w realu. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów".Nagroda pocieszenia:ROZDANIE NA FACEBOOKU:Zwyciężczynią jest:

Asia J.

(nazwiska w blogu nie podajemy, by nie widziała go wyszukiwarka, ale pojawi się ono na naszym facebookowym funpage'u).


Nagroda:Z wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się  drogą mailową. Nagrody wyślemy Pocztą Polską jako listy polecone, gdy tylko wszyscy laureaci podadzą nam swoje dane adresowe. Będziemy wdzięczni za powiadomienie nas o otrzymaniu przesyłki, żebyśmy się nie denerwowali, czy na pewno dotarła.

Już w najbliższych dniach pojawi się w blogu nowy post, opowiadający o tym, jak spędziliśmy Noc Kupały. Trochę się z nim spóźniamy, ale będzie na pewno. Na razie przerabiamy fotki... ;)


W przyszłości postaramy się organizować więcej rozdań na naszym facebookowym fanpage'u, skoro w pierwszym z nich wzięło udział blisko 140 osób... :) 

Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! 

Monika i Rafał


13 komentarzy :

 1. Gratuluję i dziękuję za udział w zabawie :)) Właśnie czekam na te zdjęcia z Nocy Kupały :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie gratulacje dla zwycięzców ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam Was po wyróżnienie na mojego bloga: http://wkrajuktorynieistnieje.blogspot.com/2013/07/wyroznienie-mojego-bloga.html

  OdpowiedzUsuń
 4. hej! pytałaś na moim blogu o generator do losowania. oto on: http://www.classtools.net/education-games-php/fruit_machine ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję osobom które wygrały :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: