Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

26.05.2015

Podsumowanie z okazji IV "urodzin" bloga "Podróże Dwóch Włóczykijów"


Please do not copy our photos and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)


26 maja 2015 roku blog 
Podróże Dwóch Włóczykijów 
obchodzi swoje czwarte "urodziny"! :) 

PODSUMOWANIE


Do chwili opublikowania urodzinowego wpisu, strona doczekała się:

- 120 postów 
(wliczając ten i jeden czekający na publikację w szablonie).
- 2085 komentarzy.
- 282 Obserwatorów.
- 52 Obserwujących w Google+ (i samego konta Google+, które posiadamy dopiero od 22 marca 2015 roku).
- 888 Fanów na Facebooku.
Pierwszego "PseudoHejtera" (bo odezwał się anonimowo tylko raz, a później szczęśliwie zamilkł... ;P).
- Ponad 505 500 odsłon (dzięki naszym kochanym Czytelnikom 14 maja blog przekroczył pierwsze PÓŁ MILIONA ODSŁON!).
- Dobowego rekordu ilości wyświetleń w wysokości 1257 odsłon, co nastąpiło 12 maja 2015 roku. W poprzednich latach te rekordy bywały jeszcze dużo wyższe (tyle że ich nie zapisywaliśmy i przez to nie pamiętamy najwyższego), ale wówczas pisaliśmy znacznie częściej, bo mieliśmy na to więcej czasu. Nie wiemy, skąd tak wysoka liczba odsłon tego konkretnego dnia. W ciągu ostatniego roku blogowania liczba ta wynosi na co dzień przeważnie ok. 400-800 wyświetleń na dobę. Wszelkiego typu szczegółowe statystyki można zawsze znaleźć >>TUTAJ<<.

- Wielu drobnych poprawek w wyglądzie bloga, co sprawiło, iż zrobiło się tu nieco przejrzyściej (Usunięcie prawego paska bocznego, drobne zwężenie całej strony, unowocześnienie i uaktualnienie wielu zakładek w lewym pasku bocznym, poprawienie niektórych starych artykułów, wyrzucenie części niepotrzebnych bannerków itp. Jeżeli macie inne pomysły na to, co możemy zmienić, by blog wyglądał lepiej, dawajcie nam znać mailowo lub w komentarzach, będziemy bardzo wdzięczni!).


- I wreszcie najważniejszego: Włóczykijątka - naszej córeczki Alicji, która nie tylko towarzyszy rodzicom w zwiedzaniu (co można zobaczyć choćby w naszym >>poprzednim poście<<), ale także pomaga w blogowaniu! :)

26 maja o północy koniec przyjmowania zgłoszeń do Konkursu Urodzinowego na naszym facebookowym fanpage'u. Dziękujemy za udział! :) Wyniki podamy tam wkrótce. Link do rozdania:


Będziemy bardzo wdzięczni za oddanie głosu w króciutkiej ankiecie z pytaniem o chęć udziału w konkursie fotograficznym na najzabawniejsze zdjęcie z wakacji, który chcielibyśmy zorganizować latem w naszym blogu. Ankieta zamieszczona jest na górze prawej kolumny bloga. Z góry dziękujemy za każdy głos. Jednocześnie informujemy, iż poszukujemy sponsorów nagród i/lub współorganizatorów wspomnianego konkursu fotograficznego. Można się do nas zgłaszać w tej sprawie mailowo lub na Facebooku. Im więcej sponsorów, tym więcej osób zostałoby nagrodzonych, zatem jeżeli chcecie nam pomóc w konkursie, a sobie w promocji Waszych stron na FB itp., to zapraszamy! :) Nie mamy wymogów co do tego, jakie byłyby to nagrody - może to być wszystko, pod warunkiem, że sponsor sam pokryje koszty wysyłki nagrody do jednego z laureatów.

Dziękujemy, że jesteście z nami, a na zakończenie mamy małą niespodziankę dla fanów naszego bloga, naszego fanpage'a na Facebooku i fanpage'a sklepów z żywnością orientalną OrienTaste w Warszawie: 
jest to KUPON RABATOWY do wykorzystania na zakupy w OrienTaste (trzeba go skopiować i wydrukować, a następnie okazać w sklepie podczas płacenia w kasie):


Mamy nadzieję, że przynajmniej niektórzy z naszych Czytelników będą mogli z niego skorzystać - polecamy i dziękujemy serdecznie Właścicielowi OrienTaste za taki podarunek dla naszych Fanów.

Pozdrawiamy i życzymy Wam udanych majówek w ostatnich dniach tego miesiąca! :)

****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).

12 komentarzy :

 1. wow gratuluję takiego stażu i życzę wytrwałości :)

  http://jzabawa11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytalam Was na samym poczatku Waszej blogowej przygody,a dzis trafilam ponownie przez przypadek w zasadzie.I widze, ze maly wloczykij sie pojawil :).Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ! Alicja chyba też chce pisać posty ! :) Szkoda, że u mnie nie ma tego sklepu, świetny pomysł :) Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! Z przyjemnością czytam Wasze posty i oglądam zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wooow, już 4 lata, świetny wynik! Życzę kolejnych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! I kolejnych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Liczba czytelników właśnie wzrosła wam o kolejną duszyczkę ;) Tak trzymajcie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna sprawa :) Dobre statystyki! Powodzenia dalej!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluje wyników i osiągnięć i oby następny rok był tylko lepszy ;)

  http://cytrynkacowartoobejrzec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: