Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

24.02.2017

Regulamin Fotograficznego Konkursu Zimowego pt. "Szalone Ferie Zimowe 2017"Please do not copy our work - photos and text. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)O produktach marki Fiszki w karteczkach pisaliśmy już kiedyś w recenzji, którą możecie znaleźć >>TUTAJ<<. Bardzo polecamy fiszki do nauki języków obcych. Zestawów jest sporo, również dość profesjonalnych, np. obejmujących słownictwo prawnicze czy medyczne z języka angielskiego. W każdym znajduje się aż 1000 fiszek plus płyta CD umożliwiająca odsłuch przyswajanych zwrotów i zdań oraz dodatkowe gadżety. Do wyboru są zestawy w 4 różnych językach:
     
- angielskim,
- niemieckim,
- hiszpańskim,
- francuskim.

Wydaje nam się, iż każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wszystkie dostępne zestawy można zobaczyć na stronie http://wkarteczkach.pl/. 

Jeżeli chcielibyście wygrać 1 z 3 zestawów fiszek, zapraszamy do udziału w naszym konkursie fotograficznym zorganizowanym na zakończenie zimy! :)


Konkurs odbywa się na naszym fanpage'u w portalu Facebook. Link do konkursu: >>TUTAJ<<.

Zasady udziału w konkursie w skrócie:


1. Jeżeli jesteś Fanem stron Podróże Dwóch Włóczykijów oraz Fiszki w karteczkach na Facebooku, kliknij w obrazek konkursowy i polub go.

2. W komentarzu do niego dodaj zdjęcie lub kolaż zdjęć będący dowolną interpretacją tematu konkursu: "Szalone Ferie Zimowe 2017". Zdjęcie musi być tegoroczne. 1 zgłoszenie na osobę/rodzinę. Nie musi to być dosłownie zdjęcie zrobione w trakcie ferii zimowych - może być po prostu zdjęcie zrobione zimą! ;)

NAGRODY DLA 3 OSÓB - szczegółowe informacje o nagrodach itp. można znaleźć w Regulaminie konkursu poniżej. Wyniki w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu (19 III 2017 roku o godz. 23.59).REGULAMIN FOTOGRAFICZNEGO KONKURSU
PT. „Szalone Ferie Zimowe 2017”

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorami niniejszego konkursu są właściciele bloga "Podróże Dwóch Włóczykijów" o adresie:

2. Konkurs zwany również "rozdaniem" przeprowadzany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i przepisami obowiązującego w Polsce prawa.

3. Fundatorami nagród w konkursie jest tzw. Sponsor, którym jest firma Fiszki w karteczkach oraz jej fanpage w portalu Facebook: https://www.facebook.com/fiszkiwkarteczkach/?fref=ts
                           
4. Konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich czytelników wyżej wspomnianego bloga zamieszkałych na terenie Polski oraz fanów facebookowych stron Organizatorów oraz Sponsora konkursu. Przez fanów rozumie się osoby, które polubiły obie strony. 

5. Zgłoszenia do rozdania będą przyjmowane od 25 lutego 2017 do 19 marca 2017 roku do godz. 23.59. Prace dodane po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do skrócenia trwania konkursu w razie, gdyby zmusiły ich do tego zewnętrzne okoliczności, na które nie mają wpływu.

II. ZASADY UDZIAŁU I PRZEBIEG KONKURSU:

Konkurs polega na:

1. Publicznym polubieniu stron w portalu Facebook należących do Organizatorów i Sponsora nagród w tym konkursie (jest to wymóg, który będzie sprawdzany). Oprócz tego dużym plusem (nie jest to wymóg) będzie polubienie i udostępnienie bannera konkursowego oraz zaproszenie znajomych do konkursu poprzez oznaczenie ich na niebiesko w komentarzu konkursowym.
    
2. Dodaniu pod bannerem konkursowym na Facebooku: >>LINK DO BANNERA<< kreatywnego komentarza konkursowego w postaci zdjęcia bądź kolażu zdjęć, obrazującego temat konkursu „Szalone ferie zimowe 2017” – interpretacja dowolna. Zdjęcie musi być tegoroczne.

3. Jedna osoba/rodzina ma prawo nadesłać 1 dowolne zgłoszenie konkursowe i przysługuje jej prawo do możliwości wygrania tylko jednej nagrody w konkursie.

4. Wolelibyśmy, by praca nie brała udziału w żadnym trwającym równolegle konkursie o podobnym temacie, jednak nie jest to warunek udziału w konkursie. Można dodać zdjęcie, które brało już udział w innych konkursach, pod warunkiem, że jest to zdjęcie tegoroczne.

5. Zgłaszana do konkursu praca musi być własna, tzn. trzeba mieć do niej prawa autorskie: Organizatorzy nie życzą sobie, by kopiowano cudze fotki z Internetu i wysyłano im jako zgłoszenia konkursowe, dlatego warunkiem wysłania pracy jest to, że: albo samemu jest się jej autorem, albo autorem jest osoba z najbliższej rodziny czy znajomych Zgłaszającego, która nie ma nic przeciwko wykorzystaniu pracy w konkursie. 

6. Zgłoszenie pracy konkursowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację na stronie Organizatorów konkursu - Bloga "Podróże Dwóch Włóczykijów" o adresie: http://turystycznyprzewodnik.blogspot.com/ i na jego fanpage'u w portalu Facebook oraz na wszystkich stronach tzw. Sponsora konkursu, zarówno w trakcie trwania konkursu, jak i po ogłoszeniu jego wyników. 

7. Wszystkie zgłoszenia konkursowe zostaną zamieszczone w specjalnej galerii z pracami konkursowymi utworzonej na fanpage'u bloga na portalu Facebook i/lub w blogu Organizatorów konkursu oraz na stronach Sponsora.

III. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

1. Organizatorzy i Sponsor rozdania zastrzegają sobie prawo do wybrania Zwycięzców konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania. Zwyciężą autorzy najciekawszych, najbardziej oryginalnych, kreatywnych czy ciekawych, zdaniem Organizatorów, prac konkursowych, którzy spełnili wszystkie warunki konkursu. 

2. Sponsor nagród ma prawo wybrać Zwycięzców, których chce nagrodzić. W przypadku braku kontaktu ze Sponsorem bądź wówczas, gdy wyrazi on taką wolę, wyboru dokonają Organizatorzy rozdania.

3. Organizatorzy podadzą wyniki konkursu w Blogu Podróże Dwóch Włóczykijów najpóźniej w ciągu tygodnia do daty zakończenia konkursu. Informacja o wynikach konkursu znajdzie się również na fanpage’u bloga na Facebooku. 

4. Po ogłoszeniu zwycięskich prac i tego, jaką nagrodę otrzymuje autor danego zgłoszenia, każdy Laureat konkursu ma za zadanie samodzielnie zgłosić się do Sponsora nagrody. Od momentu zgłoszenia się Laureata, Sponsor ma 30 dni na wysłanie nagrody konkursowej. Sponsor zostanie powiadomiony przed oficjalnym ogłoszeniem wyników konkursu o imionach i nazwiskach Zwycięzców, którzy powinni się do nich zgłosić po nagrodę (jeżeli nie wybrał zwycięzców samodzielnie). Jest to środek ostrożności, który pozwoli uniknąć oszustów podających się za Zwycięzców (w celu wyłudzenia nagrody), a nimi nie będących. Po otrzymaniu nagrody Zwycięzca powinien przesłać jej zdjęcie fundatorowi oraz Organizatorom konkursu lub udostępnić jej zdjęcie na ich tablicach na Facebooku w ramach podziękowania za nagrodę.

5. Zwycięzców konkursu będzie tylu, ile jest nagród konkursowych.

IV NAGRODY

1.   Nagrodami są zestawy fiszek dla 3 osób:

- Nagroda główna - zestaw kursów (np. Francuski w karteczkach poziom średnio zaawansowany cz. 1 i 2 – język do wyboru),
- Dwie nagrody pocieszenia w postaci pojedynczego wybranego przez osobę nagrodzoną kursu (1 pudełka Fiszek w karteczkach – język do wyboru).

2. Nagrody nie będą wysyłane poza granice kraju. 

3. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną. Mają jednak prawo do całkowitej rezygnacji z wygranej nagrody i przekazania jej innej osobie, która brała udział w konkursie.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Wysyłając zgłoszenie do niniejszego rozdania, uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych (imienia, nazwiska, miasta zamieszkania, adresu mailowego i zdjęcia profilowego w portalu Facebook) na potrzeby niniejszego konkursu i ogłoszenia wyników zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 pozycja 883). Wysłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację nadesłanej pracy konkursowej w blogu "Podróże Dwóch Włóczykijów" i jego fanpage'u na Facebooku oraz na stronach tzw. Sponsora konkursu. Autorzy bloga nie wykorzystają nadesłanych prac w żadnym niepowołanym celu, ale nie są w stanie i nie mogą odpowiadać za ich ewentualne kopiowanie i nielegalne wykorzystywanie przez innych użytkowników Internetu. 

2. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami). 

3. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu. 

4. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie ponadto prawo do nanoszenia drobnych zmian i poprawek w tekście niniejszego Regulaminu podczas trwania rozdania.

Życzymy udanej zabawy! :) 


****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).
     

4 komentarze :

  1. Fajny konkurs :) Muszę przeszukać moją kolekcję zdjęc z tegorocznej zimy i coś wybiorę, żeby się zgłosić. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też muszę popatrzeć, co mam w galerii. Angie, znów mamy coś wspólnego :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. My niestety nie możemy wziać udziału w konkursie, ponieważ nie mieszkamy w PL, troszkę szkoda :(.

    OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: