Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

16.06.2018

IX Zlot Pojazdów Zabytkowych "Mrowisko" w Siedlcach [9th Rally of Historic Vehicles 'Mrowisko' in Siedlce, Poland]


Please do not copy our work - photos and text. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)Zlot Pojazdów Zabytkowych "Mrowisko" w Siedlcach odbył się już po raz dziewiąty. Kilka poprzednich również odwiedziliśmy. Z roku na rok impreza jest obchodzona coraz huczniej, bo i uczestników przybywa na nią coraz więcej. Na zlot zjeżdżają się fani starych pojazdów z całej Polski. Wydarzenie organizuje Siedleckie Stowarzyszenie Miłośników Techniki Zabytkowej "KORBA". Gratulujemy organizatorom, bo musimy przyznać, że z każdym kolejnym rokiem wszystko jest przygotowane coraz staranniej. 

W roku 2018. na zlot przybyło ponad 300 pojazdów, z których przynajmniej połowa wzięła udział w paradzie, jaka przejechała ulicami miasta. Rodzinny piknik przy parkowym Amfiteatrze, który temu wydarzeniu towarzyszył, również warto było odwiedzić. Na pewno nikt się tam nie nudził. Przygotowano wiele atrakcji dla osób w każdym wieku. Z naszych rozmów z uczestnikami wynika, że byli pod wrażeniem zarówno aut, jak i tego, w jaki sposób cała impreza została zorganizowana. Upał był w tym roku niemiłosierny, ale nikomu to nie przeszkadzało - na zlot przybył prawdziwy tłum ludzi. 

Zdjęcia robione były w pośpiechu (byłam tam nie tyle rekreacyjnie, ile z racji pracy, więc przede wszystkim skupiałam się na tym, co musiałam tam zrobić, czyli na reporterce, a fotki robiłam przy okazji prywatnie na pamiątkę). Daleko im do ideału, ale da się na nich zobaczyć, jak mniej więcej impreza wyglądała, a to najważniejsze. Sporą część z nich zrobiłam, gdy większość pojazdów wyjechała na paradę - po prostu był wtedy mniejszy tłok i łatwiej było sfotografować niektóre ciekawsze "okazy". Rejestracje pojazdów na wszelki wypadek wymazałam. Zapraszam do oglądania fotografii. 


A może ktoś z Was również był tam w tym roku? Jeśli nie - zapraszamy w kolejnych latach, może się tam spotkamy...? :)  ****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: