Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

24.03.2017

Szalone Ferie Zimowe 2017 - prace nagrodzone w konkursie zorganizowanym na pożegnanie zimyPlease do not copy our work - photos and text. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)
                               

Rozwiązanie konkursu "Szalone Ferie Zimowe 2017" pojawia się dość późno (choć regulaminowo, bo mieliśmy na nie tydzień). Byłoby pewnie jednak nieco wcześniej, gdyby nie to, że w ostatnich dniach mieliśmy sporo problemów z poprawnym działaniem strony. Dzisiaj ostatecznie udało nam się wszystko naprawić, więc podajemy wyniki, bo wiemy, że sporo osób na nie czeka... ;) 

Dodatkową niespodzianką będzie fakt, iż postanowiliśmy nagrodzić więcej zgłoszeń, dorzucając kilka nagród dodatkowych, ufundowanych przez nas. Byśmy mogli pozostać w klimacie nauki języków obcych, będą to przewodniki turystyczne z dołączonymi rozmówkami w języku angielskim. O nagrodach głównych od Sponsora Fiszki w karteczkach możecie przeczytać więcej >>TUTAJ<<.Wszystkie 52 prace zgłoszone na konkurs 
można obejrzeć w specjalnej galerii na naszym fanpage'u na Facebooku:

>>GALERIA ZDJĘĆ - LINK<<

Zdjęcia ponumerowaliśmy tam losowo, w głównej mierze sugerując się kolejnością, w jakiej zostały zgłoszone do konkursu.

                                 
Zwycięzców uprzedzamy, iż po nagrody należy zgłosić się do nas przez FB lub mailowo: turystycznyprzewodnik@gmail.com, podając swoje dane adresowe do wysyłki nagrody oraz wybrany zestaw fiszek. Wszystkie zestawy można zobaczyć i wybrać >>TUTAJ<<. Przekażemy wszelkie informacje bezpośrednio do Sponsora nagród głównych. 


A zatem pora na wyniki od Fundatora nagród, którym jest strona Fiszki w karteczkach:

"Po długich naradach i głosowaniu całego zespołu marketingowego udało nam się (z trudem) wytypować zwycięzców. Pozwolę sobie przekazać jedynie nr fotografii.

Pierwsze miejsce: nr 20.
Drugie i trzecie miejsca: numery 11 i 29.

Bardzo chętnie zamieścimy wybrane fotografie na naszym fanpage'u jako pożegnanie zimy".

Oto zwycięskie prace:

I miejsce oraz nagrodę główną
w postaci podwójnego zestawu 1000 fiszek
w dowolnie wybranym języku (np. tego ze zdjęcia)


zdobywa Pani Małgorzata M. i jej córeczka 
za zdjęcie:


Opis fotki: "Chyba zdjęcie mówi samo za siebie - nasze ferie były wspaniałe! pełne szaleństwa, uśmiechu, pełne śniegu i dobrej zabawy!"


Miejsce II oraz III oraz nagrodę
w postaci pojedynczego zestawu 1000 fiszek
w dowolnie wybranym języku (np. tego ze zdjęcia)


zdobywają: 

Państwo Paulina i Dawid G. wraz z synkiem
za zdjęcie:


oraz Pani Marta Z. z córeczką
za zdjęcie:Nagrody dodatkowe ufundowane przez nas dla 4 kolejnych zdjęć (taaak, mamy miękkie serca i nie mogliśmy się zdecydować, więc obdarujemy aż 4 osoby więcej) powędrują do autorów kolaży (jako że nagrody główne otrzymały tylko fotki "pojedyncze", to uznaliśmy, że tak będzie sprawiedliwiej). Będą to przewodniki turystyczne z dołączonymi rozmówkami w języku angielskim plus drobne dodatki dla dzieci. Przewodniki do różnych krajów wyślemy losowo, przykładowy widać na zdjęciu poniżej.Otrzymują je zgłoszenia nr: 13, 25, 35 i 46.
A są to zdjęcia:

Pani Róży M.
(oczarowała nas ta fotka w błocie i ta z pieskiem - cudna minka dziecka!)
Pani Moniki K.
(oczarowały nas góry i to zdjęcie z psem, które urzeka klimatem, wygląda jak zrobione w krainie Eskimosów)


Pani Kamili Ł. 
(spodobał nam się bałwan podobny do naszego i ta cudowna mapa)


Pani Agnieszki K.
(spodobała nam się ta kosiarka na śniegu i szaleństwo z misiem)


GRATULUJEMY! :) 

                             
Bardzo nam przykro, że nie możemy nagrodzić więcej osób. Jeszcze przynajmniej kilka zgłoszeń podobało nam się w wysokim stopniu i czujemy niedosyt, że nie możemy ich niczym obdarować, ale... konkurs to zawsze taka loteria - ktoś musi przegrać, by ktoś inny mógł wygrać. Mamy nadzieję, że nikt się nie obrazi, że jego praca nie została nagrodzona. Wiemy, że się napracowaliście. Mam nadzieję, że zostaniecie z nami i spróbujecie sił w kolejnych konkursach.


****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).

6 komentarzy :

 1. Gratuluję zwycięzcom i zazdroszczę takich pięknych nagród .

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne praca pozostaje mi pogratulować zwycięzcom. Zajrzyj do mnie mam tam post fotograficzny opisujący pewien problem. Jestem ciekawa jak Wy go rozwiązaliście.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama uczyłam się angielskiego z fiszek. Co prawda, z moim zapałem nauki, przerwałam naukę w trakcie. Jednakże jako osoba ze słomianym zapałem muszę przyznać, że fiszki są o niebo lepsze niż różnego typu książki! Są poniekąd jak rozrywka, nie jak nauka.

  Gratulacje dla zwycięzców!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcie które wygrało jest rewelacyjne!

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: