Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

Pisali o blogu [About blog wrote]O NASZYM BLOGU NA INNYCH STRONACH:

[ABOUT OUR BLOG WROTE]:- "Atrakcje turystyczne, na które warto zwrócić uwagę zwiedzając Berlin" - nasz artykuł w blogu ECOLINES ['What you should see in Berlin'- our article published on http://blog.ecolines.net/pl/]
http://blog.ecolines.net/pl/atrakcje-turystyczne-na-ktore-warto-zwrocic-uwage-zwiedzajac-berlin/

- "BLOGER W MIEŚCIE" - artykuł dotyczący citybrandingu 
["BLOGGER IN THE CITY" - an article about citybranding]:

- "BLOG TYGODNIA - Podróże Dwóch Włóczykijów" - wyróżnienie bloga w konkursie na stronie "Urwiskowo" oraz wywiad z autorami strony [Blog award in the competition for bloggers in "Urwiskowo" and an interview with the authors of the blog]:

- "Czy można podróżować i nie zbankrutować?" - krótki artykuł o tematyce podróżniczej z wzmianką o naszym blogu ["How can you travel and not to go bankrupt?" - A short article about traveling with the mention of our blog]:

- "Od blogera do reportera, od grafomana do fotografa.  Co daje pisanie bloga?" - artykuł, w którym można znaleźć wypowiedź Aliena o naszym blogu ["From blogger to a reporter, from graphomaniac to the photographer. Why should you write a blog?"  - an article, in which you can find Alien's statement about our blog]:

- Pochodzące z bloga fotografie Siedlec w zimowej aurze za naszą zgodą wykorzystano w artykule dotyczącym najlepiej ubranego z okazji świąt miasta w Polsce:
http://rolniku.pl/siedlce-najlepiej-ubrane-miasto-w-polsce/#comment-584

- "Portrety Blogosfery #3: Portret Podwójny Państwa Włóczykijów" - wywiad z autorami strony w blogu Świat ZblogowAny:
http://zblogowany.pl/2017/12/portrety-blogosfery-3-panstwo-wloczykijowie/
- "Radom - jedno z najstarszych miast w Polsce" - krótki artykuł o mieście Radom, zawierający wzmiankę o naszym blogu ["Radom - one of the oldest cities in Poland" - short article about the Radom City, contains a reference to our blog]: 

- Wzmianki o blogu w postaci linków i zdjęć do naszych artykułów odnaleźć można na fanpage'u firmy HRS (międzynarodowej bazy hotelowej) w portalu Facebook [The mention of the blog in the form of links and images to our articles can be found on the fanpage of HRS (international hotel base) on Facebook]:

- "ZblogowAny głos w sprawie Share Week 2015 [ZblogowAny voice on Share Week 2015]" - czyli Ana o naszym blogu i o nas jako autorach:
http://zblogowany.pl/2015/03/zblogowany-glos-w-sprawie-share-week-2015/Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: