Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

08.10.2012

Nasz Blog został dziś Blogiem Tygodnia w konkursie "Urwiskowa"! :)W ciągu ostatniego weekendu zapowiedzieliśmy na naszej facebookowej stronie, że w najbliższym czasie pojawi się w blogu kilka niespodzianek, które - mamy nadzieję - trochę wynagrodzą Wam nasze kilkutygodniowe milczenie. Pierwszą z tych niespodzianek jest... 

...wyróżnienie, które zdobyła nasza strona w konkursie "Urwiskowa" na Blog Tygodnia! :)Wydarzenie to ogromnie nas ucieszyło. Czujemy się naprawdę wyróżnieni i szczęśliwi. Co więcej - zapraszamy Was serdecznie do przeczytania przeprowadzonego z nami wywiadu! :)


Wywiad możecie przeczytać w ogłaszającym wygraną z bieżącego tygodnia artykule, który znajdziecie tutaj: Polecamy również innym blogerom wzięcie udziału w bezterminowym konkursie "Urwiskowa" na Blog Tygodnia (naprawdę warto!):

Link do posta konkursowego: 


Tym, którzy jeszcze nie znają "Urwiskowa", polecamy tę stronę zwłaszcza młodym rodzicom, którzy znajdą tam wiele inspiracji odnośnie tego, jak w sposób przyjemny i praktyczny spędzać czas wolny ze swoimi pociechami... :)

****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).
English translation will appeare HERE some day...

9 komentarzy :

 1. Jeszcze raz dziękujemy za wirtualną rozmowę oraz za taką miłą rekomendację. To dla nas wyróżnienie.

  Pozdrawiamy serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje, wcale nie dziwi mnie wyróżnienie, bo prowadzicie naprawdę ciekawy blog:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje gratulacje! Wyróżnienie nie jest dla mnie zaskoczeniem, ponieważ to wspaniałe miejsce w sieci! Ciekawy i wciągający blog Moniczko prowadzicie :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wyróżnienie ;)
  Ja ogolnie nie lubię robić nic w mikrofali (to złoooo, jak często się słyszy), więc stawiam na ten bardziej czasochłonny sposób.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. super wiadomość! takie wyróżnienie to jest coś! gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: