Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

02.04.2014

Żelazny Tron z serialu "Gra o Tron" w galerii handlowej Złote Tarasy w Warszawie [Iron Throne of the TV series "Game of Thrones" in Golden Terraces shopping center in Warsaw, Poland]The text of article is written in Polish and English. The English translation can be found at the end of this post.
Please do not copy our work - photos and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)


W miniony weekend (w dn. 28-30 marca 2014 roku) w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie każdy chętny fan serialu "Gra o tron" mógł zasiąść na replice sławetnego tronu, poczuć się jak władca, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Z tego, co wiemy od znajomych, kolejki nie były wcale duże i nie trzeba było czekać na zdjęcia bardzo długo (choć być może zależało to od pory, w której dana chętna osoba zgłosiła się na miejsce). Tron stanął w galerii handlowej w ramach kampanii promocyjnej HBO nowego IV sezonu wspomnianego serialu, opartego na serii powieści George'a R.R. Martina pt. "Pieśni Lodu i Ognia". 


Ponieważ jesteśmy olbrzymimi fanami tej produkcji HBO, bardzo chcieliśmy skorzystać z tak wyjątkowej okazji zobaczenia i wypróbowania niezwykłego, wykutego ze stopionych ze sobą mieczy i podobno nadzwyczaj niewygodnego tronu. Problem w tym, iż akurat ten weekend mieliśmy już zaplanowany maksymalnie i mimo najszczerszych chęci nie mogliśmy pojechać do Warszawy. Przez to nie posiadamy własnych zdjęć owego nietypowego siedziska. Te prezentowane poniżej otrzymaliśmy od znajomej osoby, która jednakże, z braku lepszego "narzędzia" i okazji, zrobiła je ze sporej odległości dość starym telefonem. Efekt jest zatem mało zadowalający, a fotki dość mocno nieostre. Mimo to postanowiliśmy pokazać je Wam w blogu, z nadzieją, że ktoś z Was posiada lepsze i prześle je nam z adnotacją, że zgadza się na ich publikację w tym poście blogowym.


Jeżeli jakaś litościwa dusza posiada zdjęcia tronu (chodzi o sam tron, a nie Wasze pamiątkowe fotki NA tronie), to będziemy ogromnie wdzięczni za ich przesłanie do nas wraz ze zgodą na ich publikację w blogu. Najlepiej by było, żeby autor się na nich podpisał nazwiskiem lub pseudonimem, ale jeżeli woli pozostać anonimowy, to podpiszemy je sami adresem bloga, by zapobiec ich kopiowaniu prosto z przeglądarki.

Co myślicie o takim sposobie promocji serialu? Nam wydaje się bardzo oryginalny i ciekawy. Szczerze żałujemy, że nie mogliśmy sami zasiąść na tronie w Złotych Tarasach. Mamy nadzieję, że w przyszłości pojawi się jeszcze podobna okazja i kiedyś to nadrobimy...****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).
 Last weekend (28-30 March 2014) at the Golden Terraces Shopping Centre in Warsaw (Poland) every fan of the series "Game of Thrones" could sit on a replica of infamous throne, feel like a king, as well as take a commemorative photo. Tron appeared in a shopping mall in the framework of the promotional campaign of HBO's new fourth season of the show, based on a series of novels "A Song of Ice and Fire" by George RR Martin.

Unfortunately we could not take part in the event. Our friend gave us pictures of that throne. The photos were taken with a rather large distance using the old phone, so the quality of photographs leaves much to be desired. If we get better pictures of the event from our fans, we will post them in this article.

We hope that in the future we will take part in a similar event and then we do our own pictures ... :)

5 komentarzy :

 1. Szkoda, że ja siedziałam w tym czasie w Krakowie, ale cóż - Kazimierz też piękny :))

  OdpowiedzUsuń
 2. na fb już sporo zdjęć jest z tym tronem:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale większość osób ma takie robione przez fotografa, na których sami siedzą na tronie. A nie mogę znaleźć nikogo, kto samodzielnie sfotografował sam tron... :(

   Usuń
 3. niestety sama posiadam tylko zdjęcie od fotografa :(
  a sam tron - dla mnie niewygodny, bo za duży ;) jako element promocji uważam, że to dobry pomysł, wszak o to, kto na nim zasiądzie rozgrywa się cała intryga ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Za takie coś musiało mnie ominąć:( dokładnie Kazimierz jest piękny :)

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: