Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

14.05.2023

MotoWiosna w Siedlcach, czyli Freestyle Family Team i wyjątkowe pokazy Freestyle Motocross [MotoSpring in Siedlce, Poland. Freestyle Family Team and unique Freestyle Motocross shows]

  Please do not copy our work - photos and text. 

We wish you a nice virtual tour on our blog! :)Po raz pierwszy w Siedlcach 13 maja 2023 roku odbyła się MotoWiosna! Piknik rodzinny, koncerty i pokazy to atrakcje nowej imprezy motoryzacyjnej. Jest ona częścią cyklu czterech wydarzeń, które zostaną w tym roku zorganizowane z budżetu obywatelskiego Siedlec. Wcześniejsze (Mrowisko, MotoParada Niepodległości i MotoWigilia) są znane mieszkańcom od lat. Podczas MotoWiosny po raz pierwszy można było obejrzeć w mieście profesjonalne pokazy Freestyle Motocross w wykonaniu Freestyle Family Team. Na naszym Instagramie zobaczycie film z wydarzenia, a poniżej zdjęcia, choć zaznaczamy, że na żywo pokazy wyglądały o wiele lepiej! ;)

Wraz z tegoroczną wiosną, zachłyśnięci brakiem pandemicznych ograniczeń, ochoczo rzuciliśmy się w wir miejskich i regionalnych imprez. Nie chwaliliśmy się nimi do tej pory zbyt mocno, bo... jakoś odwykliśmy od pisania w blogu. Uznaliśmy jednak, że warto to troszkę nadrobić, jako że urodziny bloga za pasem, a o wczorajszej imprezie po prostu nie mogliśmy nie wspomnieć. 


MotoWiosna okazała się wyjątkowa. Zabraliśmy na nią nasze Włóczykijątka, które wprawdzie narzekały trochę na hałas motyckli, ale nie omieszkały przymierzać się do niektórych z nich i z zapartym tchem obserwowały pokazy Freestyle Motocross w wykonaniu Freestyle Family Team. My również byliśmy pod wrażeniem. Zobaczcie nasze zdjęcia, ale jeżeli będziecie mieć okazję zobaczyć takie show na żywo, nie wahajcie się ani chwili. To coś, co na pewno warto zobaczyć na własne oczy przynajmniej raz w życiu! A jeżeli to zobaczycie, widok ten na zawsze pozostanie Wam w pamięci.


MotoWiosna to także trzy koncerty - rockowy, bluesowy i muzyki reggae. Nie brakowało również strefy gastronomicznej, strefy zabaw dla dzieci i innych atrakcji. Nie wiemy, czy wydarzenie powróci do Siedlec w kolejnych latach, bo jego organizacja była bardzo droga. Mamy nadzieję, że kiedyś się jeszcze odbędzie, i że będziecie mogli je odwiedzić, jeżeli dotychczas nie mieliście okazji! 

Wydarzenie MotoWiosna z cyklu "Motoryzacyjne Cztery Pory Roku" zorganizował Urząd Miasta Siedlce w ramach budżetu obywatelskiego. Promowało je siedleckie Towarzystwo Silnikowe, będące jego pomysłodawcą. To pięć lokalnych stowarzyszeń motoryzacyjnych: FMB Siedlce, MTZ Korba, Moto Siedlce, ATV Quady Siedlce i Naturalnie 4x4. Życzymy im owocnej realizacji kolejnych tak wspaniałych pomysłów!

****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony. Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, nasz Instagram itp.).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: