Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

3.09.2023

Na zakończenie wakacji Julinek Park pod Warszawą - miejsce, pełne rozrywki dla całej rodziny [At the end of the holidays Julinek Park near Warsaw - a place full of entertainment for the whole family]

     Please do not copy our work - photos and text. 

We wish you a nice virtual tour on our blog! :)

Ten artykuł NIE JEST sponsorowany!


Na zakończenie wakacji i z okazji urodzin młodszego z naszych Włóczykijątek, w pierwszy weekend września 2023 roku wybraliśmy się do Julinka. Park zrobił na nas duże wrażenie i na pewno jeszcze tam wrócimy! Co nam się spodobało i jak wygląda teren obiektu? O tym właśnie opowiemy w dzisiejszym artykule.
Zawsze aktualny cennik i godziny otwarcia obiektu można znaleźć tutaj:

"W misji marki Julinek Park stawiamy na zrównoważoną zabawę w harmonii z przyrodą i środowiskiem. Naszym celem jest zachęcanie dzieci i dorosłych do aktywności na świeżym powietrzu, która jednocześnie szanuje i chroni naszą planetę. Pragniemy tworzyć przestrzeń, w której czas wolny spędzany jest aktywnie, inspirująco i ekologicznie" - piszą twórcy tego miejsca na jego oficjalnej stronie internetowej. 

 
Trzeba przyznać, że park jest duży i mocno zadrzewiony. Można tam zatem odetchnąć świeżym powietrzem i spędzić trochę czasu w bliskości przyrody. Drzewa dają sporo cienia, dzięki czemu nawet w upalny dzień można się tam schronić przed słońcem. Teren parku jest bardzo rozległy. Przed wejściem znajduje się duże pole campingowe i hotel.

Sam Park oferuje rozmaite formy wypoczynku. Można tutaj m. in.:

- wypoczywać na hamakach i leżakach z parasolkami, rozmieszczonych w różnych punktach obiektu;
- skorzystać z oferty kilku restauracji (dania z grilla, kuchnia włoska, dania z kurczaka, lody i desery). Punkty gastronomiczne rozmieszczone są w różnych miejscach i powtarzają się, więc nie trzeba wracać do odległych miejsc, by zjeść coś smacznego, na co ma się akurat ochotę;
- w cenie jednego biletu można skorzystać z bardzo różnych atrakcji, takich jak np.: wspinaczka na ściance, Mini Golf, Park Linowy, liczne place zabaw i strefy z dmuchańcami, strefa wodna (dość płytkie baseny i zjeżdżalnie), Wesołe Miasteczko, strefa z salonem gier, klockarnia, zwiedzanie Wystawy Sztuki Cyrkowej, zajęcia z animatorami dla dzieci, tor tubingowy itp.
- w weekendy można zobaczyć pokazy iluzji i/lub sztuki cyrkowej, a dzieci mogą skorzystać z dodatkowych zabaw animacyjnych (u progu nowego roku szkolnego było to kreatywne zdobienie zeszytów oraz inne zajęcia).  

Większość z wspomnianych wyżej atrakcji zobaczycie na naszych zdjęciach:
Historię Julinka można poznać, m.in. odwiedzając Wystawę Sztuki Cyrkowej!

Julinek Park spodobał nam się, ponieważ można tam wypoczywać na różne sposoby - każdy znajdzie coś dla siebie. To wspaniałe miejsce przede wszystkim dla rodziców z małymi dziećmi. W weekend jest tam więcej ludzi, ale są też dodatkowe animacje i pokazy. W tygodniu jest za to znacznie spokojniej, a wachlarz możliwości spędzenia czasu tak duży, że i tak można się nie wyrobić ze skorzystaniem ze wszystkiego. Park czynny jest przeważnie w godz. 10.00-18.00, dlatego warto przyjechać tam rano i spędzić cały dzień. My na pewno zechcemy tam wrócić w przyszłości, choćby po to, by skorzystać z atrakcji, na które w ostatni weekend nie wystarczyło nam czasu...

 ****


UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony. Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, nasz Instagram itp.).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: