Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

20.02.2016

Głosujemy na polski dąb Bolko w konkursie Europejskie Drzewo Roku 2016! :)W konkursie na Drzewo Roku, organizowanym przez Klub Gaja, głosowaliśmy już kilka razy. W tym roku postanowiliśmy również wesprzeć swoimi głosami polskiego kandydata w plebiscycie na Europejskie Drzewo Roku 2016. Spośród drzew pochodzących z 15 europejskich krajów wygrać ma szansę to, które otrzyma największą liczbę głosów internautów. Polskim kandydatem jest zwycięzca krajowej edycji konkursu - ponad 1000-letni dąb Bolko z Hniszowa w województwie lubelskim.

Głosy na polskie drzewo można oddać ZA DARMO >>TUTAJ<<.


Głosować mailowo można tylko do końca lutego 2016 roku. Swój głos należy następnie potwierdzić, klikając w link potwierdzający, przesłany na podany adres e-mail. Warto zrobić  to jak najszybciej, bo do końca konkursu zostało już niewiele czasu, a walka o zdobycie III miejsca jest dość zaciekła. Polska ma spore szanse (uzbierała już blisko 14,5 tysiąca głosów, a w ostatnim tygodniu ich liczba będzie tajna), dlatego gorąco zachęcamy Was do wsparcia Dębu Bolko swoim głosem już teraz! :) Może dzięki temu Polskie drzewo stanie na podium...? 


Pozdrawiamy,

Włóczykije

****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)


By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.). 

5 komentarzy :

 1. Gdy zobaczyłam tytuł notki od razu pomyślałam, że jesteście bardzo konsekwentni w propagowaniu polskiej przyrody. Pamiętam poprzednie wpisy . Chyba była też rzeka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, staramy się. Zawsze to jakaś promocja turystyczna dla kraju. A i przypomnienie dla osób z Polski, że nasz kraj jest na tyle piękny, że warto o to piękno dbać. I nie trzeba go daleko szukać... ;)

   Usuń
 2. Nie wiedziałam nawet że jest taki konkurs ale lecę w takim razie zagłosować ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również nie słyszałam o takim konkursie, ale zaraz postaram się zagłosować
  http://odbicie-lustra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: