Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

17.10.2016

[ZAKOŃCZONY] Konkurs turystyczny z ECOLINES - do wygrania bilety w obie strony do jednego z 9 miast Europy! :)


Serdecznie zapraszamy na konkurs zorganizowany wspólnie z naszym Partnerem - firmą ECOLINESnajwiększym i najbardziej doświadczonym operatorem międzynarodowych przewozów autobusowych w krajach nadbałtyckich, Europy i WNP. Nagrodą są bilety w obie strony dla Zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą na jedną z wybranych tras - do Berlina, Wilna, Kowna, Rygi, Tallinna, Budapesztu, Amsterdamu, Paryża lub Bratysławy do wykorzystania w listopadzie 2016 roku! :) Warto spróbować swoich sił w konkursie, zwłaszcza że zasady udziału są naprawdę proste i mało wymagające, a nagroda wspaniała! :)

ZASADY udziału w konkursie 


1. Kliknij w bannerek konkursowy na naszym fanpage'u w portalu Facebook i polub banner. Znajdziesz go tutaj: >>LINK<<.


2. To konkurs dla Fanów, zatem jeśli jeszcze nie lubisz, polub strony Organizatorów konkursu i Sponsora Nagrody w portalu Facebook:

- ECOLINES -
https://www.facebook.com/ECOLINES/

- Podróże Dwóch Włóczykijów​ - https://www.facebook.com/turystycznyprzewodnik/


3. W komentarzu do bannera konkursowego na Facebooku wpisz odpowiedź na pytanie konkursowe: „Ile muszli Twoim zdaniem znajduje się w słoiku”? Jeżeli publicznie udostępnisz post konkursowy i/lub zaprosisz znajomych do konkursu, możesz podać 2 różne odpowiedzi, mając w ten sposób o jedną szansę więcej.
       
4. Wygrywa pierwsza prawidłowa odpowiedź lub pierwsza najbliższa prawdzie. Wyniki pojawią się na fanpage'u Podróże Dwóch Włóczykijów na Facebooku oraz w zakończeniu tego posta konkursowego w ciągu ok. 3 dni od zakończenia konkursu. 

5. NAGRODA: 1 podwójny bilet (Zwycięzca + os. towarzysząca) w obie strony do jednego z następujących miast: Berlin, Wilno, Kowno, Ryga, Tallinn, Budapeszt, Amsterdam, Paryż, Bratysława (do wyboru dla Zwycięzcy). Czas realizacji biletów: 01.11.2016 - 30.11.2016.   
          
MIŁEJ ZABAWY! :)


-----------------
REGULAMIN KONKURSU:


1. Organizatorami niniejszego konkursu są właściciele bloga "Podróże Dwóch Włóczykijów" o adresie: http://turystycznyprzewodnik.blogspot.com/ - adres fanpage'a na FB: https://www.facebook.com/turystycznyprzewodnik/ 

2. Konkurs zwany również "rozdaniem" przeprowadzany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i przepisami obowiązującego w Polsce prawa.
    
3. Fundatorem nagrody konkursowej (tzw. Sponsorem) jest firma ECOLINES - https://ecolines.net/pl/pl/. Link do fanpage'a firmy w portalu Facebook: https://www.facebook.com/ECOLINES/.


4. Konkurs przeznaczony jest dla Fanów ww. stron (przez Fanów rozumie się osoby, które polubiły obie strony), zamieszkałych na terenie Polski. Nagrody nie będą wysyłane poza granice kraju, a laureatom nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną.
     
5. Konkurs polega na polubieniu obrazka konkursowego, publicznym udostępnieniu go (wedle woli, udostępnienie nie jest warunkiem udziału w konkursie), polubieniu stron Organizatorów i Sponsorów nagród oraz udzieleniu w komentarzu do bannera konkursowego krótkiej odpowiedzi na pytanie: "Ile muszli Twoim zdaniem znajduje się w słoiku?” Odpowiedź należy dodać w komentarzu do zdjęcia konkursowego na fanpage'u Podróże Dwóch Włóczykijów w portalu Facebook.
    
6. Organizatorzy i Sponsorzy wybiorą zwycięską odpowiedź. Wygra ta, która jako pierwsza (wg daty dodania odpowiedzi) jest zgodna z prawdą lub pierwsza odpowiedź najbliższa prawdzie. Organizatorzy zastrzegają sobie przy tym prawo do odwołania konkursu, jeżeli weźmie w nim udział mniej niż 50 osób.
     
7. Zgłoszenia do rozdania są przyjmowane od 17 do 31 października 2016 roku do godz. 23.59. Zgłoszenia dodane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

8. NAGRODA: 1 podwójny bilet (dla Zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą) w obie strony do jednego z następujących miast: Berlin, Wilno, Kowno, Ryga, Tallinn, Budapeszt, Amsterdam, Paryż, Bratysława (do wyboru dla Zwycięzcy). Czas realizacji biletów: 01.11.2016 - 30.11.2016.

9. 
Organizatorzy skontaktują się z Laureatem drogą mailową na Facebooku, prosząc go o napisanie na adres mailowy Sponsora konkurs@ecolines.pl z podaniem następujących danych: przystanek początkowy/końcowy, godzina/data wyjazdu, email, nr telefonu komórkowego. Dane powinny być przesłane na min. 5 dni przed planowaną podróżą.

     
10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najprawdopodobniej w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu. Organizatorzy zastrzegają sobie jednak prawo do ogłoszenia wyników w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu, w razie gdyby nie mieli możliwości zrobienia tego wcześniej.
      
11. Zamieszczając komentarz zawierający zgłoszenie do rozdania, uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych, zdjęcia profilowego i adresu mailowego na potrzeby niniejszego konkursu zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 pozycja 883).
       
12. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
       
13. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
      
14. Organizatorzy rozdania zastrzegają sobie prawo do wprowadzania drobnych poprawek w regulaminie również w trakcie trwania konkursu.

*****

2 listopada 2016 poniżej WYNIKI KONKURSU! :)


Koniec końców było troje Zwycięzców, bo pierwsza i druga (Justyna K.) z osób, które były najbliżej zgadnięcia prawidłowej liczby muszelek w słoiku, zrezygnowały z nagrody, która przechodziła na następną osobę. Dopiero Trzecia zwyciężczyni - Anna P. odebrała bilety na wyjazd do Pragi.
Link do wyników na FB: >>KLIK<<

Link do filmu, na którym pokazaliśmy proces liczenia muszelek: >>KLIK<<

****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.). 
  

10 komentarzy :

 1. Trafiam na kolejny wycieczkowy konkurs! Bardzo dobra inicjatywa. Mam nadzieje, ze uda mi sie cos wygrac- Paryż chodzi mi po glowie juz od dluzszego czasu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Walkę konkursową zostawiam innym, bo u nas syn przewlekle chory więc i tak nie moglibyśmy wybrać się na wycieczkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. B-U-D-A-P-E-SZ-T!!! Ale talentu w liczeniu nie mam... no i z kim zostawiłabym Młodego? Powodzenia dla grających!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie pojechałabym do Paryża, ewentualnie Amsterdamu i Berlina, Myślę jednak, ze najbezpieczniej pojechać do Budapesztu i innych słowiańskich miast.. Lubię kuchnię węgierska i paprykę ….;-)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: