Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

01.11.2016

Piękny stary cmentarz w centrum miasta Caorle we Włoszech [Beautiful old cemetery in the center of Caorle in Italy]Please do not copy our work - photos and text. 
We wish you a nice virtual tour on our blog! :)
O tej porze roku na ogół pokazujemy Wam na zdjęciach jakiś cmentarz, więc postanowiliśmy utrzymać tę tradycję. Cmentarz widoczny na załączonych fotografiach znaleźliśmy we wrześniu w centrum pięknej włoskiej miejscowości Caorle. Znajduje się on w odległości kilkuset metrów od morza i urokliwej promenady, niedaleko kościoła, które to miejsca i obiekty pokażemy Wam dokładniej w kolejnych artykułach. Miasteczko Caorle jest wyjątkowo ładne i bardzo mile wspominamy wycieczkę do tej miejscowości. Cmentarz jest dość mały i stary, nagrobki znajdujące się tam są jednak bardzo piękne. Do zwiedzenia obiektu przyciągnęły nas... liczne anioły... ;) Sporo tam pomników i rzeźb, na które warto rzucić okiem. Zapraszamy zatem do obejrzenia naszych zdjęć.

Lubicie zwiedzać stare cmentarze? Naszym zdaniem są to miejsca bardzo klimatyczne, noszące na sobie znamiona upływającego czasu i skłaniające do refleksji o przemijaniu. Jednocześnie mają pewien wyjątkowy urok, zwłaszcza gdy znajdują się na nich piękne, zabytkowe nagrobki...

****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).
       

13 komentarzy :

 1. Pierwszy raz spotykam się z takim blogiem i muszę powiedzieć jestem zaciekawiona, przepiękny cmentarz chciałabym odwiedzić kiedyś takie miejsca, zazdroszczę. Powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga i opisywaniu kolejnych tak wspaniały miejsc :)
  http://kanooshi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cmentarze nie należą do moich ulubionych miejsc, wzbudzają przykre emocje, ale faktycznie ten ze zdjęć ma w sobie wyjątkowy urok.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia. Najbardziej podoba mi się nagrobek w kształcie drzewa z gałęziami i rulonem. A tak przy okazji, gdy jesteśmy w drodze, wszędzie warto zajrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może to dziwne, ale ja lubię cmentarze, szczególnie takie stare, gdzie czas się zatrzymał :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też! :) Mają w sobie jakąś magię, zawsze jest tam cicho i spokojnie...

   Usuń
 5. Nekropolie zawsze mnie ciekawią. Zwłaszcza takie z "z duszą". Niesamowite pomniki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne miejsce, niezwykle klimatyczne! Bardzo chciałabym móc zobaczyć to na żywo :) Jakkolwiek to zabrzmi: lubię zwiedzać stare, zabytkowe już cmentarze. Nie mogę się napatrzeć na zdjecia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Niesamowity cmentarz! Ogólnie lubię chodzić po cmentarzach, patrzeć na oryginalne nagrobki, szczególnie te zabytkowe, które mają swoją duszę..

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: