Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

26.05.2021

Minęło 10 lat istnienia bloga "Podróże Dwóch Włóczykijów! [ It's been 10 years of existence of the blog 'Two Gadabouts' Journeys'!]

 Please do not copy our work - photos and text. 

We wish you a nice virtual tour on our blog! :)Dwa Włóczykije oczami starszego z Włóczykijątek


Pisanie bloga "Podróże Dwóch Włóczykijów" rozpoczęliśmy dokładnie 10 lat lat temu - 26 maja 2011 roku. Od kilku miesięcy byliśmy wtedy narzeczeństwem, a po dłuższej zagranicznej podróży do Holandii postanowiliśmy stworzyć swoje własne, wirtualne miejsce, w którym będziemy mogli opisywać, co i gdzie widzieliśmy, i co polecamy zobaczyć... Nawet nam się nie śniło, że będziemy tak blogować przez długie lata. Dziś mamy już za sobą blisko 8 lat szczęśliwego małżeństwa, dwa urocze, choć psotne Włóczykijątka - Alicję i Natalię, a także, niestety, coraz mniej czasu na podróżowanie... Pocieszamy się, że i do tego jeszcze powrócimy, a wszystkie blogowe zaległości uda nam się kiedyś nadrobić.

Nie chcemy tu jednak składać żadnych pisemnych obietnic. Nie wiemy, czy będziemy mieli czas na pisanie. Ale postaramy się do tego powrócić. 

A co u nas...?

Ostatnio, w weekendy spędzamy dużo czasu całą rodziną. W czasie pandemii stawiamy na patriotyzm lokalny i odwiedzamy muzea, lasy, miejscowe zbiorniki wodne i inne spacerowe miejsca. Mamy Wam zatem o czym opowiadać...

Jesteśmy też na etapie planowania krótkich wakacyjnych wojaży. Szukamy ciekawych miejsc, w których moglibyśmy spędzić kilka dni z dziećmi, wykorzystując przy okazji bony turystyczne. Może ktoś z Was będzie nam w stanie coś polecić? Ze względu na chorobę lokomocyjną młodszej z córek nie chcemy wyjeżdżać daleko. Zależy nam na tym, by było to miejsce w województwie mazowieckim, podlaskim lub lubelskim, w którym jest co zwiedzać, na wypadek gdyby pogoda nie sprzyjała innym planom. Podróżujemy z dziećmi w wieku prawie 4 i 7 lat, więc musi to być miejsce, w którym i one będą się dobrze bawić. Będziemy wdzięczni za wszystkie sugestie, z których być może skorzysta przy okazji ktoś jeszcze...

Podsumowanie dekady...?

W ciągu 10 lat strona doczekała się:

- 214 opublikowanych artykułów (wliczając ten). 
         
- kilku tysięcy komentarzy (nie licząc dodawanych prosto z Fb; dokładną rachubę straciliśmy też, kiedy strona zmieniła narzędzie do komentowania na tzw. Disqusa - nowe komentarze niestety nie wliczają się w statystyki Bloggera; 2 lata temu, gdy zliczały się automatycznie, było ich około 3 tysięcy).
               
- Blisko 1 mln odsłon wszystkich stron bloga. Pomożecie nam w końcu dobić do miliona...? ;) 
            
- ok. 3200 Fanów strony bloga na Facebooku: >>link do fanpage'a<<

- ponad 490 Obserwatorów na Instagramie (na tamtejsze konto wrzucamy zdjęcia blogowo-rodzinne od września 2016 roku: >>LINK<<).


Czego sobie życzymy po tych 10 latach?

Chyba po prostu kolejnych 10 równie dobrych lat. I tego, byście zawsze byli z nami. Bo wsparcie ze strony naszych czytelników zawsze było dla nas bezcenne.

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie, zwłaszcza wszystkie Mamy! 

Dwa Włóczykije
Monika i Rafał

PS. Włóczykijątka mówią, że one też! ;)

 ****


UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: