Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

21.07.2021

Prezent Marzeń: ekstremalne strzelanie dla dwojga w PM Shooter w Warszawie [A Gift of Dreams: extreme shooting for two at the PM Shooter shooting range in Warsaw]

  

 Please do not copy our work - photos and text. 

We wish you a nice virtual tour on our blog! :)


Skoki ze spadochronem, loty balonem, czekoladowy masaż czy romantyczna kolacja - to tylko niektóre z prezentów dla kogoś bliskiego, jakie można zamówić na stronie Prezent marzeń. Wypróbowaliśmy dzisiaj (21 lipca 2021) taki prezentowy voucher i musimy przyznać, że jest to wspaniały pomysł na podarunek z dowolnej okazji. Naszym pierwszym prezentem było "Ekstremalne strzelanie dla dwojga" - wizyta na strzelnicy PM Shooter w Warszawie. Jeżeli chcecie wiedzieć, jak nam poszło, czytajcie dalej... ;)

Gdzie zlokalizowana jest strzelnica PM Shooter?

Strzelnica, którą odwiedziliśmy, znajduje się 
przy ul. Krakowiaków 80A w Warszawie. Jeżeli chcecie się tam wybrać, by skorzystać z któregoś z pakietów strzeleckich lub wykorzystać voucher na Prezent Marzeń, tak jak my, to warto zrobić to w tygodniu. W weekend PM Shooter ma duże obłożenie i może być ciężko z terminami. W tygodniu wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę na kilka dni lub nawet na jeden dzień wcześniej.

Jak korzysta się z otrzymanego vouchera od Prezent Marzeń?

To proste. Należy najpierw go zarejestrować, poprzez wejście na stronę z podanego na nim linka. Następnie otrzyma się maila z danymi teleadresowymi do miejsca (strzelnicy / restauracji / hotelu itp., do którego otrzymało się wejściówkę), z którym należy się skontaktować w celu umówienia dogodnego terminu wykorzystania kuponu. 

W strzelnicy, którą odwiedziliśmy, można kupować różne pakiety strzeleckie, dostosowując je do własnych umiejętności czy potrzeb. Jako osoby nie mające dotychczas doświadczeń w strzelaniu z prawdziwej broni, a jedynie w zabawie z ASG, otrzymaliśmy tam od Prezent Marzeń pakiet dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z takim sportem - "Poznaj strzelanie" dla dwojga.Jak wygląda rozpoczęcie strzelania?

Na strzelnicę wchodzi się z doświadczonym instruktorem, który łopatologicznie tłumaczy, w czym rzecz - jak zachowywać podstawowe zasady bezpieczeństwa, jak należy właściwie trzymać broń, jak i gdzie powinno się celować, jak się ustawić itd. Nie jest to skomplikowane. My, jako nowicjusze, poradziliśmy sobie całkiem nieźle... ;) Wypróbowaliśmy przy tym różne rodzaje broni i musimy przyznać, że naprawdę robi to znaczącą różnicę. Najlepiej strzelało nam się z najdłuższej, a najgorzej z tej najmniejszej. 
Jak oceniamy swoją pierwszą wizytę na strzelnicy?

Było super! Naprawdę nam się to podobało - świetna przygoda. Szczerze polecamy spróbowanie strzelania na strzelnicy przynajmniej raz w życiu. Jest to wyjątkowe przeżycie, którego nie da się porównać z niczym innym. Byliśmy tym naprawdę bardzo podekscytowani. Z powodu problemów technicznych, nie możemy tu dodać filmików, które nagraliśmy podczas strzelania, ale znajdziecie je na naszym Instagramie oraz na włóczykijowym facebookowym fanpage'u. Warto dodać, że swoje tarcze strzelnicze i kilka łusek zabraliśmy na pamiątkę! :)

Jak oceniamy korzystanie z Prezentu Marzeń? 


Początkowo wydawało nam się to nieco skomplikowane, ale gdy się nad tym zastanowiliśmy, doszliśmy do wniosku, że procedura jest jednak dość prosta. Dostaliśmy vouchery pocztą, a żeby z nich skorzystać, wystarczyło wejść na stronę https://prezentmarzen.com, następnie w zakładkę "Mam voucher" i "Zarezerwuj", dokonać owej rezerwacji, potem zadzwonić pod podany numer telefonu i umówić się na wybrany termin wizyty. Nie zajęło nam to wiele czasu. Choć na voucherach jest napisane, że należy to zrobić z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, na szczęście udało nam się wszystko załatwić w ciągu kilku dni. Jeżeli zastanawiacie się zatem, czy warto podarować komuś tego rodzaju prezent - zachęcamy. Bardzo fajna opcja. My jesteśmy ogromnie zadowoleni ze swojego pierwszego prezentu, a wkrótce odbierzemy drugi! Ten także tu zrecenzujemy! :) 

 ****


UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, nasz Instagram itp.).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: