Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

30.06.2012

Wyniki naszego konkursu urodzinowego dla blogerów oraz zapowiedź konkursu ślubnego, który ogłosimy w sierpniuŻeby niepotrzebnie nie przedłużać, od razu przejdziemy do sedna.
A zatem: mamy przyjemność ogłosić, iż w naszym Konkursie nr 2 (dla blogerów) zorganizowanym z okazji pierwszych urodzin bloga zwyciężyła... Ilona1011,

która otrzyma od nas wkrótce nagrodę w postaci podkładki pod myszkę oraz książki pt. "Poradnik dla bloggerów" (recenzję można znaleźć >>TUTAJ<<), za dodanie wypowiedzi konkursowej o treści:

Nie prowadzę jeszcze żadnego bloga. Kiedyś próbowałam, ale bez powodzenia. Od kilku miesięcy myślę jednak o stworzeniu takiego miejsca, gdzie mogłabym mówić o swojej pasji - makramie. Jednak wszystko odkładam "na później". Nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Może książka ta będzie dla mnie inspiracją?


Tego właśnie Ilonie życzymy i mamy nadzieję, iż książka wygrana w naszym konkursie pomoże jej w stworzeniu naprawdę interesującego bloga.

Dla porządku wspominamy, iż zwycięski komentarz został dodany jako Anonimowy z podpisem pod tekstem, na wypadek, gdyby ktoś go szukał na stronie konkursu. 

Początkowo zakładaliśmy, iż poprosimy kogoś ze znajomych o wybranie szczęśliwego laureata, ale ponieważ w tym tygodniu udało nam się znaleźć taki dzień, w którym obydwoje mieliśmy chwilę wolnego czasu, postanowiliśmy dokonać wyboru samodzielnie. Każde z nas osobno przeczytało wszystkie wypowiedzi i wybrało tę zwycięską. Następnie skonsultowaliśmy się między sobą i okazało się, że obydwoje wybraliśmy ten sam komentarz, dzięki czemu rozstrzygnięcie konkursu okazało się bardzo szybkie i bezproblemowe.

Dlaczego wyróżniliśmy właśnie tę wypowiedź? Podobało nam się jeszcze kilka innych, ale ta jakoś nas ujęła... Przede wszystkim napisała ją osoba, która chce założyć całkiem nowy blog i szuka inspiracji, więc książka "Poradnik dla bloggerów" na pewno jej się przyda. Po drugie Ilona ma ciekawą, nietypową w dzisiejszych czasach pasję, zatem uznaliśmy, iż warto jej pomóc w uzewnętrznieniu tego hobby i pochwaleniu się nim światu... :)

Na koniec dziękujemy Wam za udział w naszym konkursie. Gdybyśmy mogli, nagrodzilibyśmy wszystkich, którzy wzięli w nim udział. Obiecujemy, że jeżeli w przyszłości wygramy w Totka, zorganizujemy rozdanie, w którym każdy coś od nas dostanie! ;) Niestety do tego czasu musimy poprzestać na skromniejszych nagrodach, ponieważ nie mamy czasu na szukanie sponsorów. Liczymy na to, że może z czasem pojawią się sami...

Już teraz zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym następnym małym konkursie książkowym, który zorganizujemy w blogu we wrześniu. Będziemy wówczas poważnie zajęci przygotowaniami do ślubu i wesela, a potem tymi właśnie uroczystościami i... podróżą poślubną. Dlatego postanowiliśmy, iż na jakiś miesiąc zrezygnujemy z pisania w blogu, a by nie leżał odłogiem ogłosimy kolejny konkurs - dla narzeczonych! :)

Pozdrawiamy Was serdecznie! :)

Monika i Rafał

Jeżeli chcesz zostać sponsorem nagród w jednym z naszych konkursów - skontaktuj się z nami mailowo. Adres znajdziesz w zakładce "Kontakt" u szczytu strony. 4 komentarze :

 1. Gratuluję!

  A Wy co nie gadacie, że bierzecie udział w konkursie "blog tygodnia", hę? :)
  Zaraz lecę na tę stronkę, zobaczę, jak można na Was głosować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ale chyba nie da się głosować w tym konkursie. Jeżeli dobrze zrozumiałam zasady, to konkurs polega na tym, że sami organizatorzy co tydzień (do odwołania) wybierają jeden zwycięski blog spośród wszystkich zgłoszonych od udziału w konkursie... ;) Ale dziękuję za chęć pomocy! :*
   Pozdrawiam
   Sol

   Usuń
 2. Gratuluję :) Ilonie na pewno książka się przyda - super sprawa na start :)

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: