Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

16.04.2016

[ZAKOŃCZONY] Włóczykijowy Konkurs Kreatywny z okazji 5 lat istnienia Bloga Podróże Dwóch Włóczykijów! :)Najważniejsze informacje w skrócie:

- START KONKURSU: 16 kwietnia 2016, 
- KONIEC: 16/17 maja 2016, 
- WYNIKI: 26 maja, w dniu piątych urodzin bloga.
- Nagrody dla 66 osób! :)

- Warunki są dość proste: polubienie stron wszystkich Sponsorów (będziemy to sprawdzać) i zgłoszenie w komentarzu do bannera konkursowego na Facebooku >>TU LINK DO BANNERA<< DOWOLNEJ pracy konkursowej W DOWOLNY SPOSÓB realizującej temat konkursowy, którym jest tytuł bloga: "Podróże Dwóch Włóczykijów" - np. wiersz, opowiadanie, film, zdjęcie, praca plastyczna, laurka urodzinowa z okazji urodzin bloga, coś kojarzącego autorów bloga (Rafała i Monikę) z różnymi postaciami z "Muminków" (pasującego do tematu), dzieci przebrane za postaci z tej bajki lub połączenie kilku różnych technik - zdjęcie + wierszyk itp. Można również zaznaczyć w pracy istnienie naszego Włóczykijątka - Alicji. 1 praca na rodzinę, ale swoją pracę można edytować i poprawiać oraz zmieniać, dodawać zdjęcia/wierszyki itp. aż do dnia zakończenia konkursu. Sponsorzy również mogą brać udział w konkursie, ale nie gwarantujemy im wygranej - wybierzemy prace najbardziej kreatywne, oryginalne i takie, które nas czymś zauroczą lub zaskoczą. Lista Sponsorów może się wydłużyć, jeżeli ktoś zdecyduje się do nich dołączyć w trakcie trwania zabawy. Po zakończeniu konkursu prosimy zatem o sprawdzenie, czy spełniliście wszystkie warunki konkursu. Sprawdzanie polubień odbędzie się 23 maja z samego ranka.

- Będziemy wdzięczni za polubienie i udostępnienie bannera konkursowego na Facebooku oraz zaproszenie znajomych do udziału w konkursie. 

- W swoich zgłoszeniach konkursowych należy podać swoje typy nagród - wymienić kilka najbardziej pożądanych z całej puli (piszcie, co Wam się najbardziej podoba i od jakiego Sponsora). Pomoże nam to w dopasowaniu nagród. Wszystkie nagrody tutaj: >>LINK<<.

- Jeżeli jakaś praca nie jest możliwa do dodania w komentarzu do bannera konkursowego (np. film), można ją wysłać na maila, a w komentarzu zostawić info na temat tego, gdzie i co się wysłało (żebyśmy się nie pogubili ;)): turystyczyprzewodnik@gmail.com

- Nagrody poprzydzielamy prawdopodobnie sami, ale jeżeli któremuś ze Sponsorów spodoba się jakaś konkretna praca i to ją zechce nagrodzić, to weźmiemy to pod uwagę (swoje typy Zwycięzców można nam przesłać między 17 a 24 maja). Gdy będziemy znać wyniki, poinformujemy Sponsorów o tym, kto (imię i nazwisko) powinien zgłosić się do nich po nagrodę (żeby uniknąć oszustów podających się za zwycięzców) i dopiero w następnej kolejności ogłosimy wyniki w blogu. 

- W regulaminie zawarty jest wymóg, by po otrzymaniu nagrody Zwycięzca przesłał jej zdjęcie do nas i do Sponsora lub zamieścił je na naszych stronach, byśmy wiedzieli, że nagroda dotarła. 

- W blogu zostanie opublikowany post z wszystkimi pracami konkursowymi, zanim zostaną ogłoszone wyniki konkursu.


REGULAMIN KONKURSU

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorami niniejszego konkursu są właściciele bloga "Podróże Dwóch Włóczykijów" o adresie:

2. Konkurs zwany również "rozdaniem" przeprowadzany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i przepisami obowiązującego w Polsce prawa.

3. Fundatorami nagród w konkursie są liczni Sponsorzy, których lista podana jest pod niniejszym Regulaminem oraz >>TUTAJ<< i w specjalnie utworzonym na potrzeby niniejszego konkursu albumie ze zdjęciami nagród >>TUTAJ<<.

4. Konkurs przeznaczony jest dla czytelników wyżej wspomnianego bloga zamieszkałych na terenie Polski oraz fanów facebookowych stron wszystkich Sponsorów konkursu. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która jest pełnoprawnym członkiem portalu Facebook i ma ukończone 13 lat.

5. Zgłoszenia do rozdania będą przyjmowane przez cały miesiąc: od 16 kwietnia do 16 maja 2016 roku. Zdjęcia nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę, chyba że Organizatorzy konkursu zdecydują się na krótkotrwałe przedłużenie terminu nadsyłania zgłoszeń. Nie powinno to jednak wpłynąć na termin ogłoszenia wyników rozdania.

II. ZASADY UDZIAŁU I PRZEBIEG KONKURSU:

Konkurs polega na:

1.1. Publicznym polubieniu stron w portalu Facebook należących do wszystkich Sponsorów nagród w tym konkursie: >>LINK DO ALBUMU Z NAGRODAMI I SPONSORAMI<< (jest to wymóg, który będzie sprawdzany). Oprócz tego dużym plusem (nie jest to wymóg) będzie polubienie i udostępnienie bannera konkursowego na Facebooku >>LINK<< oraz zaproszenie znajomych do konkursu poprzez oznaczenie ich na niebiesko w komentarzu konkursowym (będzie to widziane jako dodatkowy plus w przypadku, gdyby Organizatorzy otrzymali bardzo wiele zgłoszeń i mieli spory problem z decyzją, które prace nagrodzić).

1.2. Dodaniu pod bannerem konkursowym na Facebooku >>TUTAJ<< komentarza konkursowego z DOWOLNĄ interpretacją tytułu bloga „Podróże Dwóch Włóczykijów”:

2. Jedna osoba/rodzina ma prawo nadesłać 1 dowolne zgłoszenie konkursowe i przysługuje jej prawo do możliwości wygrania tylko jednej nagrody w konkursie. Można jednak dowolnie poprawiać i zmieniać swoją pracę konkursową poprzez edytowanie komentarza konkursowego w ciągu całego okresu trwania konkursu, aż do dnia 16 maja 2016 roku do godz. 23.59. 

3. Interpretacja tematu jest całkowicie dowolna, oczywiście z wyjątkiem zdjęć wulgarnych czy w jakiś sposób naruszających lub łamiących polskie prawo - takie zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. 

4. Chcielibyśmy, by praca konkursowa powstała specjalnie dla nas. Może jednak podchodzić do tematu w dowolny sposób, tzn. może to być DOWOLNY KREATYWNY KOMENTARZ, który będzie interpretował tytuł bloga „Podróże Dwóch Włóczykijów”, na przykład: życzenia z okazji piątych urodzin bloga, laurka, praca plastyczna, wierszyk, opowiadanie, film, zdjęcie wizualizujące temat, zdjęcie osób przebranych np. za postacie z  „Muminków” (w sposób pasujący do tematu, ale nie muszą to być tylko Włóczykije, postacie takie jak Mała Mi, Muminek czy Buka itp. też będą mile widziane) lub połączenie kilku różnych technik, np. wiersz + zdjęcie itp. Przy tworzeniu np. rysunków warto przy tym pamiętać, że jeden z Włóczykijów prowadzących blog jest kobietą… ;) Można również zaznaczyć w swojej pracy konkursowej istnienie naszego małego Włóczykijątka – Alicji. Nie jest to jednak wymagane – praca może być jakakolwiek i dowolnie interpretować temat, byle było widać, że została stworzona specjalnie na potrzeby tego konkursu. Na zdjęciu nie jest wymagana kartka z nazwą bloga, jeżeli to, co widać na zdjęciu, pokazuje jednoznacznie, że praca powstała specjalnie dla nas.

5. Zgłaszana praca nie może brać jednocześnie udziału w żadnym innym, trwającym równolegle konkursie.

6. Zgłaszana do konkursu praca musi być własna, tzn. trzeba mieć do niej prawa autorskie: Organizatorzy nie życzą sobie, by kopiowano cudze fotki lub wierszyki itp. z Internetu i wysyłano im jako zgłoszenia konkursowe, dlatego warunkiem wysłania pracy jest to, że: albo samemu jest się jej autorem, albo autorem jest osoba z najbliższej rodziny czy znajomych Zgłaszającego, która nie ma nic przeciwko wykorzystaniu pracy w konkursie. 

7. Zgłoszenie pracy konkursowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację na stronie organizatora konkursu - Bloga "Podróże Dwóch Włóczykijów" o adresie: http://turystycznyprzewodnik.blogspot.com/ i na jego fanpage'u w portalu Facebook, zarówno w trakcie trwania konkursu, jak i po ogłoszeniu jego wyników. 

8. Zwycięzca zobowiązuje się ponadto do tego, że po otrzymaniu wygranej nagrody nadeśle w prywatnej wiadomości lub opublikuje jej zdjęcie na fanpage'u Organizatorów konkursu oraz na stronie Sponsora, który ją ufundował.

9. Wszystkie zgłoszenia konkursowe zostaną zamieszczone w poście blogowym, który pojawi się w blogu jeszcze przed ogłoszeniem wyników konkursu.

III. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

1. Organizatorzy i Sponsorzy rozdania zastrzegają sobie prawo do wybrania Zwycięzców konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania. Zwyciężą autorzy najciekawszych, najbardziej oryginalnych, kreatywnych i powstałych przy wykorzystaniu największego nakładu pracy, zdaniem Organizatorów, prac konkursowych, którzy spełnili wszystkie warunki konkursu, a ich zgłoszenia zostały zweryfikowane jako prawdziwe (nie skopiowane z Internetu). 

2. Sponsorzy mają prawo podać swoje typy prac, które chcieliby nagrodzić, w terminie od 17 do 24 maja 2016 roku. Organizatorzy wezmą ich życzenia pod uwagę w trakcie przydzielania nagród Zwycięzcom.

3. Organizatorzy podadzą wyniki konkursu w Blogu Podróże Dwóch Włóczykijów 26 maja 2016 roku – w dniu piątych urodzin bloga. Informacja na ten temat znajdzie się również na fanpage'u bloga na portalu Facebook. 

4. Po ogłoszeniu zwycięskich zdjęć i tego, jaką nagrodę otrzymuje autor danego zdjęcia, każdy Laureat konkursu ma za zadanie samodzielnie zgłosić się do Sponsora nagrody, która została mu przydzielona. Od momentu zgłoszenia się Laureata, Sponsor ma 30 dni na wysłanie nagrody konkursowej. Sponsorzy zostaną powiadomieni przed oficjalnym ogłoszeniem wyników konkursu o imionach i nazwiskach Zwycięzców, którzy powinni się do nich zgłosić po nagrodę. Jest to środek ostrożności, dzięki któremu Sponsorzy będą mogli uniknąć oszustów podających się za Zwycięzców (w celu wyłudzenia nagrody), a nimi nie będących. Po otrzymaniu nagrody Zwycięzca powinien przesłać jej zdjęcie fundatorowi oraz Organizatorom konkursu lub udostępnić jej zdjęcie na ich tablicach na Facebooku.

5. Zwycięzców konkursu będzie tylu, ile jest nagród konkursowych. Każda wyróżniona praca konkursowa otrzyma nagrodę od innego Sponsora.

IV NAGRODY

1. Nagrody są bardzo różnorodne - książki, kosmetyki, maskotki, odzież, biżuteria, gadżety dla dzieci, rodziców, młodzieży i dorosłych. Wszystko po to, by każdy mógł tam znaleźć coś, co go zainteresuje. Wszystkie zdjęcia nagród można zobaczyć >>TUTAJ<<

2. Nagrody nie będą wysyłane poza granice kraju, chyba że dany Sponsor nie ma nic przeciwko wysyłce swojej nagrody za granicę. 

3. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną. Mają jednak prawo do całkowitej rezygnacji z wygranej nagrody i przekazania jej innej osobie, która brała udział w konkursie.

4. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za Sponsorów nagród w organizowanym przez siebie konkursie. Zapewniają jednak, iż według posiadanej na ten temat wiedzy mogą stwierdzić, że Sponsorzy są uczciwi i żaden Laureat konkursu nie powinien mieć problemów z otrzymaniem wygranej przez siebie nagrody. W razie jakichkolwiek kłopotów prosimy o kontakt mailowy na adres blogowy turystycznyprzewodnik@gmail.com.

5. Sponsorzy również mogą brać udział w konkursie, powinni jednak zaznaczyć w zgłoszeniu konkursowym, że są Sponsorami, i dać znać, którą nagrodę sponsorują, żeby w razie ewentualnej wygranej nie dostać przypadkiem swojej własnej nagrody. To, że jest się Sponsorem, nie gwarantuje, że wygra się coś w konkursie – Organizatorzy będą uczciwi i nagrodzą te prace, które uznają za najlepsze, obojętnie, kto jest ich autorem.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Wysyłając zgłoszenie do niniejszego rozdania, uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych (imienia, nazwiska, miasta zamieszkania i adresu mailowego) na potrzeby niniejszego konkursu i ogłoszenia wyników zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 pozycja 883). Wysłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację nadesłanej pracy konkursowej w blogu "Podróże Dwóch Włóczykijów" i jego fanpage'u na Facebooku. Autorzy bloga nie wykorzystają nadesłanych prac w żadnym niepowołanym celu, ale nie są w stanie i nie mogą odpowiadać za ich ewentualne kopiowanie i nielegalne wykorzystywanie przez innych użytkowników Internetu.

2. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami). 

3. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

4. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie ponadto prawo do nanoszenia zmian i poprawek w tekście niniejszego Regulaminu podczas trwania rozdania.

****

LISTA SPONSORÓW I NAGRÓD
(w kolejności zgłaszania się Sponsorów).

Opisy nagród można znaleźć tutaj:
>>LINK<<


Nagrody od Mamy Włóczykijki:
Nagrody od Taty Włóczykija:Nagrody od Włóczykijątka:

7. Po prostu MAMA​ - link do strony:
   
(w przypadku tej jednej nagrody Zwycięzca będzie musiał ponieść koszt wysyłki)

9. Szyte Pasją​ - link do strony:
   14. MyMia​ - link do strony:
 

20. Pierwszy Sponsor Prywatny <3 

nagrody dla 2 osób

21. Uszytki AŚKI​ - link do strony:
    22. Mamulenkowo​ - link do strony: 
   

   
28. Podano Do Stołu​ - link do strony: 
    
30. Drugi Sponsor Prywatny <3

nagrody dla 2 osób

38. DIY Anita - link do strony:


47. Bezaczek7 i dzindzibołki (biżuteria hand made)  - link do strony :


https://www.facebook.com/bezaczek7/
(Pani, która jest Sponsorem nr 47 nie wymaga polubienia swojej strony od uczestników konkursu, ale będzie jej bardzo miło, jeżeli ktoś zrobi to bezinteresownie).48. Bell - kosmetyki do makijażu - link do strony:
   
https://www.facebook.com/bell.kosmetyki/
Nagrody dla 5 osób! :) Mamy nadzieję, że nagrody Wam się podobają. Wydaje nam się, że są dość różnorodne i niemal każdy znajdzie tu coś dla siebie... Ogromnie dziękujemy wszystkim Cudownym Sponsorom za wielkie serce! :) Raz jeszcze zapraszamy wszystkie osoby czytające te słowa do udziału w konkursie. 

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanej zabawy! :)

11 komentarzy :

 1. Jak ten czas szybko leci, pamiętam jeszcze nasze (dziewczyn z MNY) początki w blogosferze, a to już minęło tyle lat :)
  Powodzenia w dalszym rozwoju bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Też wciąż nie mogę uwierzyć w to, że tak szybko zleciało 5 lat. I czasami wciąż mi brakuje bloga MNY, a chyba nie da się już go odzyskać, prawda? Żałuję, że nie kopiowałam sobie wszystkich wpisów, póki blog istniał...

   Usuń
  2. Podejrzewam, że nie da się już odzyskać treści wpisów z MNY ale ja nawet nie kopiowałabym tego dla siebie. Raczej nic bardzo prywatnego tam nie publikowałam. No może jedynie tak z ciekawości, dla przypomnienia sobie tej strony chciałabym zobaczyć ostatnie wpisy z tamtego czasu :)
   Pytałaś o płatność na stronie sklepu Shein, mam sporo rzeczy od nich ale nigdy nie musiałam płacić za nie. Sprawdziłam, że dostępne metody płatności to: 1.Credit Card (VISA & MasterCard) 2.PayPal

   Usuń
  3. Ostatnio zdałam sobie sprawę z tego, że miałam tam wpisy o hotelach itp. które mogłabym przetransportować tutaj. Ale chyba już ich nie odzyskam. Szkoda...

   Usuń
 2. Gratuluję rocznicy. Ja będę mieć rocznicę we wrześniu tego roku 5 lat minęło odkąd założyłam moje blogi. Czas tak szybko leci, tak niepostrzeżenie a przecież dopiero niedawno zaczęłam przygodę z blogowaniem. eh ..
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile lat minęło... ;)

  Dziękuję za komentarz,
  www.turqsowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow... 5 lat blogowania. To jest coś. Ja swoje blogowanie zaczęłam 01.07.2013, przez ten czas założyłam wiele blogów, po czym je usuwałam. Zawsze było coś, co mi nie pasowało i kasowałam. Na prawdę, wielkie brawa, za wytrwałość. :)
  http://wygladala--agnieszka.blogspot.com/2016/04/wiosna-wiosna-ach-to-ty.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, niby szmat czasu, a zleciało błyskawicznie! ;)
   Mam też starsze blogi, które od lat leżą odłogiem, ale ich nie kasowałam. Pomyślałam, że mogą się przydać, bo z czasem po prostu całkowicie je przerobię na inne. Tyle że to wymaga dużego nakładu czasu i pracy, więc jakoś się do tego przybrać nie mogę, choć pomysłów mi nie brakuje... ;)

   Usuń
 5. Gratuluje z powodu 5 lat bloga :) Oby jak najdłużej!
  I życzę powodzenia wszystkim startującym w konkursie :)
  Pozdrawiam
  http://gusiaablog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę powodzenia wszystkim, którzy wezmą udział w konkursie! 5 lat w blogosferze to bardzo dużo! Mam nadzieję, że i ja tak długo tu zostanę :D
  Littleredcherrysmile click

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: