Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

04.05.2016

Centrum Poznania widziane nocą [Poznan city center at night]


The text of the article is written in Polish and English. You can find a translation below. Please do not copy our work - photos and texts. We wish you a nice virtual tour on our blog.


POLISH:

Poznań odwiedziliśmy w marcu 2016 roku i zostaliśmy tym miastem z miejsca oczarowani. Pierwsze wrażenia opisaliśmy >>TUTAJ<<, przy okazji pokazując zdjęcia poznańskiej Starówki zrobione za dnia. Nie będziemy się zatem powtarzać, a dla odmiany pokażemy dziś fotki zrobione po zmierzchu. W Poznaniu nawet nocą nie brakuje światła i barw. Zachęcamy do zobaczenia tego miasta na własne oczy...


ENGLISH:

We visited Poznan in March 2016. We found it a charming city. We have described our first impressions >>HERE<<. There you can see pictures of Old Town Poznan done for the day. For a change, today we will show photos taken after dusk. In Poznan, even at night there is no shortage of light and color. We invite you to see the city with your own eyes ...****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony. Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)


By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.). 

8 komentarzy :

 1. Może uda mi się odwiedzić poznań latem, bardzo chciałabym w końcu poznać stolicę Wielkopolski :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjecia lubie takie nocne eskapady 2 razy w krakowie ale w poznaniu nie byłam a szkoda Lena troche się boi noca chodzic a wasza Alicja smaczne spała czy wedrowała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona niestety z tych dzieci, które dłuuugo nie śpią... ;) Ale wtedy nie było jej z nami. Zostawiliśmy ją na weekend z dziadkami w Warszawie, bo uznaliśmy, że to za długa droga samochodem dla niej (nie lubi długo jeździć). Poza tym dziadkowie się za nią stęsknili i chcieli się nią zająć. Skończyło się na tym, że co chwilę do nich dzwoniliśmy i pytaliśmy, co z dzieckiem. Nie wypoczęliśmy przez to za mocno... ;)

   Usuń
 3. Bardzo ładne zdjęcia :-) Lubię noce spacery, zwłaszcza w długie letnie wieczory :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie! Ja z 15 lat w Poznaniu nie byłam, za to jako dziecko co roku jeździłam tam do rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam to miasto! Nocą jest pełne życia. Za to kiedy wychodzisz rano na kawę pustki na ulicach ^_^ Może kiedyś wybierzemy się razem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli uda nam się tam kiedyś wrócić, to bardzo chętnie! :D

   Usuń
 6. Udało mi się zwiedzić miasto tylko dzięki wypożyczalni samochodów. Poznań to miejsce naprawdę warte zwiedzenia, starówka jest bardzo ładna (niestety nie zwiedzałem jej nocą)

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: