Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

31.05.2020

Piszemy dla Was już od 9 lat - podsumowanie z okazji urodzin bloga [We've been writing for you for 9 years - a summary on the birthday of the blog]


Please do not copy our work - photos and text.We wish you a nice virtual tour on our blog! :) 


- Mamo! Mamo! To Ty! I Tata! Jesteście tu razem w lesie! - wykrzyknęło przed chwilą młodsze z naszych Włóczykijątek, które zajrzało mi przez ramię, by zobaczyć, co piszę, i spojrzało na powyższą fotkę. Przyznam, że wciąż jestem zaskoczona, że Natalka rozpoznała nasze włóczkowe "avatary" jako swoich rodziców...

Co roku publikujemy taki post z urodzinowym podsumowaniem w dniu urodzin bloga, które wypadają dokładnie w Dzień Matki, 26 maja. Zwykle to z tej okazji składaliśmy życzenia wszystkim naszym Czytelnikom, a zwłaszcza Mamom. W tym roku, z racji nawału pracy, post trochę się opóźnił, więc życzymy Wam w zamian dużo szczęścia i radości z okazji Dnia Dziecka! :)
Do chwili opublikowania niniejszego posta urodzinowego, strona doczekała się:

- 210 opublikowanych artykułów 
(wliczając ten). Niestety, w ciągu całego roku napisaliśmy tylko 5 postów. Trzeba przyznać, że to nasz niechlubny rekord - jeszcze nigdy nie było ich tak mało, przez co zasadniczo nie wzrosły wszystkie inne statystyki. Ale praca, dzieci i zajmowanie się domem to rzeczy, które są dla nas ważniejsze od pisania, stąd coraz rzadsza aktywność. Postaramy się to zmienić na plus, ale niczego nie możemy obiecać, zwłaszcza że na statystykach nam za bardzo nie zależy... 
Ostatnio poprawiliśmy jednak dwie stare podstrony bloga, pt. "Autorzy" oraz "Spis Treści". Wszystkie znajdujące się tam informacje zostały zaktualizowane.
         
- kilku tysięcy komentarzy (nie licząc tych dodawanych prosto z Fb; dokładną rachubę straciliśmy, kiedy strona przeszła na narzędzie do komentowania, tzw. Disqusa - nowe komentarze niestety nie wliczają się w statystyki Bloggera, więc nie da się ich już podliczyć; 2 lata temu, gdy ich zliczanie było automatyczne, było ich około 3 tysięcy).
               
- 959 226 odsłon wszystkich stron bloga.
           
- 308 Obserwatorów blogowych. 
            
- ponad 3200 Fanów na stronie bloga na Facebooku: >>link do fanpage'a<<

- ok. 457 Obserwatorów na Instagramie (na tamtejsze konto wrzucamy zdjęcia od września 2016 roku: >>LINK<<).

Tyle, jeżeli chodzi o podsumowanie ostatniego roku i lat poprzednich. Dla tych, którzy znają stronę od niedawna, dodatkowe wyjaśnienie: stronę prowadzimy od 26 maja 2011 roku. Wtedy byliśmy narzeczeństwem. Od września 2012 roku jesteśmy małżeństwem. Od lipca 2014 roku - rodzicami pierwszego z Włóczykijątek - Alicji, a od sierpnia 2017 roku - jej siostry Natalii. Nasze córeczki, podobnie jak my, uwielbiają podróże, choć ta młodsza męczy się od roku z okropną chorobą lokomocyjną, co bardzo utrudniło nam jakiekolwiek wyjazdy samochodem. Zmusiło nas za to do konieczności szukania alternatywnych środków transportu, które okazały się strzałem w dziesiątkę... ;)


Cieszymy się, gdy możemy wyjechać gdziekolwiek, choćby na krótko. Niestety, w dobie pandemii raczej podróży nie planujemy, przynajmniej tych długich. Nie zabraknie nam jednak tematów na artykuły blogowe - jest mnóstwo miejsc, które już widzieliśmy, ale dotychczas nie mieliśmy czasu Wam ich pokazać na zdjęciach i opisać. Problemem jest dla nas przede wszystkim brak czasu na pisanie.

Dziękujemy za to, że z nami zostaliście! Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się pisać częściej. Do polecenia mamy wiele naprawdę fantastycznych miejsc... Liczymy również na to, że za rok blog doczeka się podobnego posta z okazji 10-lecia swojego istnienia! :)

Tegoroczne 9-lecie uczciliśmy drobnym konkursem na Facebooku, choć portal nieźle nam przy nim namieszał - nie wszystko działało tam tak, jak powinno. Ale, w ramach rekompensaty, planujemy jeszcze jedną tego rodzaju zabawę, tym razem fotograficzną. Coś o podróżach w dobie pandemii koronawirusa - jeżeli planujecie gdzieś jechać, nie zapomnijcie zrobić sobie pamiątkowych fotek w maseczkach, bo mogą się przydać w naszym konkursie. Ogłosimy go na fanpage'u, pewnie bliżej wakacji, bo wtedy więcej osób będzie miało czas na zwiedzanie.

Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz życzymy każdemu z Was wspaniałego Dnia Dziecka, niezależnie od Waszego wieku! :)

****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony.

Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: