Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

08.05.2016

IX Jarmark św. Stanisława w Siedlcach - fotorelacja z drugiego dnia trwania jarmarku w 2016 roku [Photos from St. Stanislaus Fair in 2016 in Siedlce, Poland]


Please do not copy our work - photos and texts. 
We wish you a nice virtual tour on our blog.


IX Jarmark św. Stanisława w Siedlcach odbył się w dn. 6 i 7 maja 2016 roku. Ponieważ na jarmarku gościliśmy już wielokrotnie i kilka razy publikowaliśmy w blogu zrobione podczas tych imprez fotografie, nie będziemy już powtarzać podanych wcześniej informacji. Ciekawskich odsyłamy do naszych poprzednich fotorelacji: >>z 2011 i 2012 roku<<, jak również >>z 2015 roku<<. Tym razem staraliśmy się pokazać głównie to, czego nie zaprezentowaliśmy na fotkach w poprzednich latach (albo nie udało nam się zrobić odpowiedniego ujęcia, albo danej atrakcji jeszcze wówczas nie było). Niektóre ciekawe stoiska i występy można było, niestety, oglądać jedynie w piątek. Nasze fotografie zostały zrobione w sobotę, bo choć w piątek odwiedziliśmy jarmark, to nie wzięliśmy ze sobą aparatu. Mamy nadzieję, że zdjęcia się spodobają, choć były robione w dużym pośpiechu... ;) 

Pozdrawiamy i zapraszamy do oglądania! :)

Mleczarnia Siedlecka umożliwiła dzieciom (i chętnym dorosłym) naukę dojenia krowy. Choć plastikowa, naprawdę dawała mleko, a chętnych do jej wydojenia nie brakowało! :)
Można tam było zobaczyć pracę kowala, który kuł żelazo, póki gorące... ;) Niestety trafiliśmy na moment, kiedy odpoczywał po pracy. Efekty tej ostatniej, widoczne na fotce poniżej, uznaliśmy za oszałamiające...
Nawet fani serialu "Wspaniałe stulecie" znaleźli na jarmarku coś dla siebie... ;) ****

UWAGA: starszych artykułów szukaj w tematyczno-alfabetycznym Spisie Treści u góry strony. Na ewentualne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkie miłe komentarze są przez nas zawsze mile widziane...  ;)

By być na bieżąco z naszymi nowymi artykułami, polub stronę bloga na Facebooku: >>link<<. Możesz też "śledzić" nas na inne sposoby - wszystkie opcje znajdziesz w prawej kolumnie bloga (obserwacja kontem Google, Bloglovin', subskrypcja mailowa, konto na portalu nk.pl itp.). 

3 komentarze :

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: