Use Google Translate, if the article you have chosen has not been translated yet:

26.05.2016

Wyniki Włóczykijowego Konkursu Kreatywnego z okazji 5-tych Urodzin Bloga Podróże Dwóch Włóczykijów + urodzinowe podsumowanie

26 maja 2015 roku blog 
Podróże Dwóch Włóczykijów 
obchodzi swoje piąte "urodziny"! :) 

PODSUMOWANIE

Do chwili opublikowania urodzinowego wpisu, strona doczekała się:

- 149 postów 
(wliczając ten i jeden czekający na publikację w szablonie).
- 2348 komentarzy.
- 287 Obserwatorów (było ich ponad 300, ale Google zrobił w tym roku jakieś czystki i skasował rzadko używane konta, więc kilkunastu wyparowało ;)) 
- 92 Obserwujących w Google+ 
- 2050 Fanów na Facebooku (mamy nadzieję, że z nami pozostaną ;)).
- Ponad 636 416 odsłon.


Tyle zwyczajowego podsumowania.
Teraz pora na wyniki urodzinowego konkursu! :)Tu kilka ważnych informacji:

1. Poruszyliśmy niebo i ziemię, by nagrodzić wszystkie prace, ponieważ konkurs był dla nas ważny - powstał z okazji 5-lecia naszego cyfrowego dziecka, którym jest ten blog. Dlatego każdy, kto włożył choć trochę wysiłku w napisanie nam życzeń z tej okazji lub stworzenie kreatywnej pracy konkursowej, zasłużył, naszym zdaniem, na jakąś nagrodę. Te wyżej cenione nagrody otrzymały prace najbardziej pracochłonne, oryginalne i ładne, ale każda została nagrodzona przynajmniej jakimś drobiazgiem. Nie przydzielamy pierwszych i ostatnich miejsc, ponieważ jest tak wiele prac pięknych, że nie da się ich sprawiedliwie uszeregować od najlepszej, do najgorszej. Dlatego fragmenty prac wraz z nagrodami ułożyliśmy wg kolejności, w jakiej zaprezentowaliśmy je w poprzednim poście (czyli w zasadzie przypadkowej). Wpis, w którym można obejrzeć wszystkie cudowne prace w całości (tu są tylko urywki, by każdy autor łatwo rozpoznał swoje dzieło i zobaczył, jaką nagrodą zostało nagrodzone) można znaleźć tutaj >>POST Z WSZYSTKIMI PRACAMI KONKURSOWYMI<<.

2. Co do nagród - staraliśmy się przydzielać Wam to, czego zażyczyliście sobie w typach pod swoimi zgłoszeniami. Rzecz jasna nie zawsze było możliwe, by każdy dostał coś z tego, co wymienił (większość osób wymieniała to samo), ale wówczas staraliśmy się dać coś podobnego, z tej samej grupy tematycznej itp. Kilka prac nagrodzili osobiście Sponsorzy, którzy wybrali sobie zgłoszenia, które chcą wyróżnić. Jeżeli ktoś typów nie podał - dawaliśmy coś z tego, co zostało do rozdania, biorąc pod uwagę wykonanie i oryginalność pracy. Staraliśmy się dopasowywać nagrody także do płci i wieku dzieci osób zgłaszających. Czasami wiedzieliśmy, co mniej więcej ukrywa się pod pojęciem "nagroda niespodzianka", a to również nieco ułatwiało nam sprawę. Wiemy, że nie każdy będzie zadowolony ze swojej nagrody, ale zdajemy sobie sprawę również z faktu, że jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził... ;) Robiliśmy, co w naszej mocy, by każdy COŚ otrzymał. Mamy nadzieję, że przynajmniej część z Was będzie szczęśliwa ze swoich nagród.

3. Wszystkie prace nas wzruszyły, bo w każdą włożono serce. Przy trzech z nich mieliśmy łzy w oczach. Dawno nie czuliśmy się tak poruszeni i jesteśmy Wam szczerze wdzięczni, jak również niesamowicie oczarowani tym, czego dokonaliście. 

4. Pamiętajcie, by wysyłając adres do wysyłki, najpierw podziękować Sponsorom za nagrody. Gdy do nich napiszecie, podajcie też informację, co dokładnie i w jakim konkursie wygraliście. W razie kłopotów z kontaktem ze Sponsorem - piszcie do nas na FB - pomożemy. Po otrzymaniu nagrody wyślijcie lub zamieśćcie, prosimy, na fanpage'ach naszym i Sponsorów jakieś zdjęcia tego, co dostaliście, żebyśmy się nie martwili, że poczta zawiodła.

5. Jeżeli ktoś jeszcze nie uzupełnił polubień stron Sponsorów, którzy doszli do nas po zakończeniu konkursu, prosimy, by nadrobił zaległości. Dzięki tym wspaniałym ludziom mogliśmy nagrodzić każde zgłoszenie - należy im się ogrom wdzięczności. Ze swojej strony dziękujemy każdemu, kto wspomógł nas nagrodą konkursową - jesteście wielcy! :)

A oto prace wraz z nagrodami, które otrzymały, a także informacją, do kogo należy się zgłosić z danymi do wysyłki (czytajcie uważnie, bo  często należy zgłosić się do nas). Linki do stron Sponsorów znajdziecie >>tutaj<<, pod regulaminem konkursu.
 
****Sponsor prosił o przekazanie, że z racji urlopu wysyłka nagrody nr 2 odbędzie się po 6 czerwca.****


****


****


****


********


Sponsor osobiście wybrał i nagrodził pracę nr 8! :)


****


****


****


****


****
Gratulacje za pomysł i wykonanie. Mamy nadzieję, że ta skromna nagroda Was ucieszy - talerzyki na pewno przydadzą się na imprezę... ;)
****


****


****


****
Sponsor prosił o przekazanie, że z racji urlopu wysyłka nagrody nr 17 odbędzie się po 6 czerwca.****
Przy pracy nr 18 popłakałam się ze wzruszenia. Wiersz jest fenomenalny i nawiązuje do ostatnich zdarzeń z naszego życia, o których pisaliśmy na stronie, a do tego piękna praca plastyczna - rewelacja! Dziękujemy za tak cudowne zgłoszenie! :)


****

****


****


****
Mała Mi dla pięknej Małej Włóczykijki! :)
****


****
Sponsor prosił o przekazanie, że wysyłka nagrody dla pracy nr 24 odbędzie się na początku czerwca.


****

Sponsor nagrody osobiście wybrał pracę nr 25! :)

****


****


****
Piękne zgłoszenie nr 28 - i zdjęcia, i praca plastyczna, i wiersz, a do tego widać zaangażowanie dziecka. Dziękujemy! :)****


****


****


****


****


****


****


****


****
Trochę namotaliśmy przy opisie nagrody, który miał być taki, jak tutaj. Nagroda w pełni zasłużona, zgłoszenie oryginalne i piękne. Mamy nadzieję, że nie będzie Wam przeszkadzało, że wzór i kolor motylka będzie niespodzianką... 


****


****

****

****
****

****

****
********

****
Sponsor osobiście wybrał i nagrodził pracę nr 47! :)
To jedna z prac, które najbardziej nas poruszyły, jest prześliczna - kolorowa, radosna, z wierszykami i widać, że świetnie się bawiliście przy robieniu zdjęć... :) Dziękujemy! :)


 
****

****

****
Mamy nadzieję, że Mama i Córka będą  zadowolone ze skromnej, ale oryginalnej nagrody. Wydaje nam się, że opaska pasuje do typu urody Córeczki... :) 


 
****


Mamy nadzieję, że rozmiarowo ubranko będzie dobre, jak nie na teraz, to na przyszłość... :)

****
****
Mamy nadzieję, że Mama i Córka będą zadowolone z niespodzianki. Wiemy, co mniej więcej się pod nią kryje, dlatego przydzieliliśmy tę nagrodę dla pracy nr 53 - wydaje nam się, że Was ucieszy. Przepiękne zdjęcie! :) 


****

****

****
Wiersz powalił nas na łopatki, a oprócz tego zazdrościmy tych wszystkich Muminków w torbie. Wstyd się przyznać, ale sami nie mamy w domu książek o Muminkach, chyba musimy to nadrobić... ;)


****

****

 Kochamy Was za tę Bukę, bo nikt inny nie wpadł na podobny pomysł - super! Dziękujemy! :*****

****
Film również wzruszył nas do łez - świetny pomysł i fajne wykonanie. Dziękujemy! :)


****
  
****


Nagrodę dla zgłoszenia nr 62 przyznaliśmy wspólnie ze Sponsorem. Mamy nadzieję, że Mama i Córka będą zadowolone! :) Pomysł i wykonanie - super! :D****

****

****


Jako Sponsor proszę też o informację, jaki napis ma się znaleźć na koszulce. Służę pomocą, bo mam kilka pomysłów i mogę pokazać przykładowe wykonania... :)
 

****
****


Dodatkowo wysłaliśmy drobną niespodziankę jako nagrodę za życzenia, które wpłynęły do nas już po zakończeniu konkursu wraz z laurką 3D nadesłaną pocztą! :)To już wszystkie prace i nagrody. Mamy nadzieję, że choć część z Was będzie zadowolona. Szukanie Sponsorów zajęło nam prawie 4 miesiące. Sprawdzanie polubień ich stron zajęło nam 2,5 doby nieustannej pracy, przyporządkowywanie nagród i robienie kolaży do wyników konkursu - kolejną dobę, a potem przez kilka godzin pisaliśmy do Sponsorów maile z podsumowaniem konkursu i informacją, kto ma się zgłosić po nagrodę. Mam nadzieję, że docenicie naszą pracę i nie będziecie narzekać... ;)

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie, dziękujemy za to, że jesteście z nami i zapraszamy do tego, byście pozostali z nami przynajmniej przez 5 kolejnych lat! :) Może na 10-lecie zrobimy podobny konkurs, he he he...

Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich Mam z okazji Dnia Matki i dla wszystkich dzieci z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka! :)

Włóczykije - Monika i Rafał
oraz Włóczykijątko - Alicja


PS. A już na początku czerwca ruszy na naszej facebookowej stronie szybki konkurs - rozdawajka z kilkoma nagrodami od różnych Sponsorów, więc znów nagrodzimy kilka osób! :) Tymczasem polecamy Wam rozdanie na stronie Sklepiku z marzeniami (trwa do 4 czerwca): >>LINK<<

7 komentarzy :

 1. Dziękuje ślicznie siadłam z wrażenia

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękujemy za piękny konkurs i za cudną nagrodę....cieszymy się bardzo ,pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za przyznany prezent😀juz adres został wysłany do sponsora.konkurs super😉gratulacje dla pozostałych

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe prace i nagrody. Praca nr 6 najbardziej mi się spodobała, a nagroda nr 47 idealnie dopasowana do konkursu :)

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj, że wszystko, co napiszesz, może zostać skierowane przeciwko Tobie! :D No dooobra, żartujemy... Z góry dziękujemy za poświęcony czas i dodanie komentarza. Pojawi się on pod postem po zaakceptowaniu przez moderatora. Prosimy: nie SPAM-ować!

[Thank you for your time and adding a comment. It will appear under post after approval by a moderator. PLEASE DO NOT SPAM!]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecamy szybką i wygodną rezerwację wybranych miejsc noclegowych przez Internet w edom.pl: